Ķīpsalā sākas ceturtā Spēka olimpiāde

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Starptautiskās izstādes „Atpūta un sports 2015” apmeklētāji var līdzi just un paši piedalīties ceturtajā Spēka olimpiādē. Tās ietvaros notiks divi spraigi pauerliftinga čempionāti spēka trīscīņā, straujo popularitāti Latvijā guvusī spēka cīņa un Supermači ārmreslingā, informē Latvijas Pauerliftinga federācija.

Piektdien, 27. martā, Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā notiks Latvijas Neredzīgo sporta savienības čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma. Sacensības notiks trīs spēka trīscīņas disciplīnās - pietupienos ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešanā guļus uz horizontāla sola un svaru stieņa vilkmē no zemes ar stājas spēku.

Turpat līdzās 27. martā notiks Latvijas čempionāts spēka cīņā. Spēka cīņa (MasWrestling) tiek uzskatīta par Jakutijas nacionālo sporta veidu, kas tikai nesen ir kļuvis atpazīstams arī Latvijā. Cīņas pamatuzdevums ir, sēžot pretiniekiem vienam pret otru, atbalstot pēdas pret vidū esošo dēli un satverot nelielu nūju, to pārvilkt savā pusē vai izraut pretiniekam no rokām.

Sestdien, 28. martā, Ķīpsalā tiksies pauerliftinga entuziasti, lai apliecinātu savu spēku Rīgas pilsētas atklātajā komercturnīra čempionātā spēka trīscīņā bez ekipējuma un labotu Latvijas rekordus. Čempionāta laikā sacensību dalībnieki varēs cīnīties par naudas balvām.

Svētdien, 29. martā, Supermačos Latvijas spēcīgākie atlēti cīnīsies par augstāku vietu reitingā, ar katru roku cīnoties piecas cīņas pret vienu pretinieku. Supermačos piedalīsies arī Eiropas un Pasaules čempionātu medaļnieki.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti