Jūrmalas velomaratonā sacentīsies arī radošāko tērpu īpašnieki

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Sestdien, 7.jūnijā Jūrmalas velomaratonā vairāk nekā 1700 dalībnieki sacentīsies četrās sacensību distancēs, liecina rīkotāju sniegtā informācija. Sacensību dalībnieki cīnīsies ne tikai par ātrāk veikto distanci, bet arī par krāšņākajiem tērpiem ģimenes braucienā.

Sacensībās būs pieejamas četras distances: 87 kilometru garais sporta brauciens,  40 kilometru tautas brauciens, 14,5 kilometru garais ģimenes brauciens, kā arī 500-1000 metru garās bērnu distances dažādām vecuma grupām. 

“Jūrmala jau 10 gadus godam nes Pasaules veselības organizācijas (PVO) piešķirtās Veselīgās pilsētas vārdu, un mēs patiesi lepojamies, ka šajā sezonā piedāvāsim vēl nepieredzēti plašu sporta un veselīga dzīvesveida pasākumu klāstu. Velomaratona popularitāte pēdējos gados strauji pieaug un pilsētas viesi novērtē Jūrmalas īpašo gaisotni un ģimenēm draudzīgo vidi," pauž Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis ("NA").

Velomaratons Jūrmalā tradicionāli ir ne tikai ātruma un izturības sacensības, bet arī svētki visai ģimenei. Pasākuma rīkotāji sadarbībā ar Jūrmalas pilsētu piedāvās izklaides programmu pie Dzintaru koncertzāles. Dalībniekus visas dienas garumā priecēs mūzika, norisināsies “Ruļļu cīņas”, mazie apmeklētāji varēs kārtīgi izlēkāties bezmaksas piepūšamajās atrakcijās, kā arī iepazīt bērnu pilsētiņas konstruktoru pasauli kopā ar “Lego Movie” varoņiem, kur viņus pieskatīs profesionāla aukle. Paši mazāki bērni kopā ar vecākiem varēs izmēģināt balansa riteņus “Strider” īpašajā mazuļu trasē, bet pieaugušajiem būs pieejami velosipēdu testi un konsultācijas no veikala “Fans”, padomi treniņos un īpašie piedāvājumi no “MyFitness” treneriem, kā arī citas atrakcijas un izklaides. Mazākie dalībnieki pēc  finiša saņems ne tikai īpašās medaļas un diplomus, bet arī saldējumu.

“Velosipēds no svētdienas hobija ir kļuvis par ikdienas transportlīdzekli un dzīvesveidu. Par to liecina arī aizvien pieaugošā interese par velosacensībām un Jūrmalā daudziem dalībniekiem būs viņu pirmais velomaratons,” stāsta velomaratona organizators Kaspars Tupiņš.

Radošākie braucēji un ģimenes komandas, kas būs sagatavojušies braucienam ar īpašiem tērpiem, saņems īpašas balvas no sacensību atbalstītājiem. Velomaratona ietvaros tiks kronēti jautrākie dalībnieki ar rūpīgākajiem tērpiem šādās nominācijās: “Velomaratona karalis” par radošāko vīrieša tērpu, “Velomaratona karaliene” par uzmanību piesaistošāko ietērpu sievietei, “Ātrākie no zvēriem” par jautrākajiem dzīvnieku tērpiem, “Superģimene” par saliedētāko ģimenes komandu, “Oskars uz riteņiem” labākajai filmu varoņu komandai, “Tautas komanda” par patriotiskāko komandas formu un “Brašuļu banda” atraktīvākajai mazo māsu vai brāļu komandai. Organizatori un atbalstītāji pasniegs balvas arī radošākajiem tērpiem ārpus kategorijām.

2015. gada sezonā Jūrmalā sadarbībā ar "Baltijasmaratoni.lv" norisināsies arī Skrituļslidošanas festivāls un Jūrmalas MTB velomaratons.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti