Jūrmalā ar pirmo posmu startēs Latvijas nūjošanas čempionāts

Nedēļas nogalē jau tradicionāli notiks Latvijas nūjošanas čempionāta pirmais posms, kas šogad risināsies Jūrmalas skriešanas svētku ietvaros, dalībniekus pulcējot svētdien. 

Latvijas Tautas sporta asociācijas ģenerālsekretāre Gaļina Gorbatenko Latvijas Radio pastāstīja, ka nūjošanā jau piekto gadu notiek Latvijas čempionāts, kurā ir pieci līdz seši posmi. Pērn Mežaparkā pat notika pirmās oficiālas Pasaules kausa sacensības. Tādas sacensības būs arī šogad 14. jūlijā Carnikavā. 

Dalībniekus pulcēs Latvijas Nūjošanas čempionāta sacensībasInita Kresa-Katkovska

  Tautas sporta aktivitātes ir piemērotas visiem vecumiem un sportiskajai sagatavotībai. Jūrmalas skriešanas sacensību dalībnieku anketas liecina, ka skriet plāno gan bērnunama "Sprīdītis" audzēkņi, gan seniori sirmām galvām. 

  Turpinās pieteikšanās arī dalībai Latvijas Veselības nedēļā, bet pasākuma "Diena bez lifta" dalībniekiem 25.aprīlī būs iespēja ne tikai uzkāpt 8. stāvā, bet arī nopelnīt atlaidi pusdienām restorānā. Pasaules Veselības organizācija atgādina, ka uzkāpšana līdz 3.stāvam vismaz vairākas reizes dienā arī ir labs treniņš.

  Gorbatenko aicina ikvienu pirms "Dienas bez lifta" treniņā uzkāpt pa kāpnēm vismaz līdz savam dzīvoklim. 

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Tautas sports
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti