Jūlija sākumā Veclaicenes pagastā gaidāms savdabīgais «Stirnu buka» trešais posms

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Sestdien, 1.jūlijā, Veclaicenes pagasta Kornetos ir gaidāms savdabīgais un ainaviski skaistais jau trešais taku skriešanas seriāla „Stirnu buks” trešais posms, vēsta rīkotāji.

Vietējās sporta dzīves rīkotājs Vilnis Veļķeris sola, ka

skrējiens atmiņā paliks, jo ceļš vedīs gar vairākiem ezeriem un būs jāskrien 246 metrus virs jūras līmeņa augstajā Drusku pilskalnā.

„Ezeru acis mirdzēs!” iesāk Veļķeris. „Mazais Baltiņš un Lielais Baltiņš, Trumulītis un Ievas ezers, Dzērves ezers un Pilskalna ezers… Johaidī! Skrējēji šķērsos savdabīgu astoņu ezeru Kornetu-Peļļu iegulu, ko kā vēstures liecību aiz sevis atstājis šļūdonis. Tie, kuri apskries apkārt visiem ezeriem un spēs šķērsot visus kalnus, atcerēsies pārvarēto piedzīvojumu vismaz līdz Ziemassvētkiem,” stāsta Veļķeris, piebilstot, ka „garākais stiepiens” būs līdz Peļļu gravas ezeriem, kas iekrituši dziļā gravā. „Tas ir kolosāls baudījums!” viņš stāsta.

Savukārt Kalnu karaļa sprinta etaps vedīs Drusku pilskalnā.

Kopumā, vismaz garāko distanču skrējēji, savā ceļā redzēs Kornetu ciemu, Drusku pilskalnu, Kornetu – Peļļu ezerus, tur esošo skatu torni, Dēliņkalnu, kā arī citas vietas.

Pēc diviem posmiem Ogres Zilajos kalnos un Smeceres silā pie Madonas sezonas  kopvērtējumā visgarākajā Lūša distancē līderi ir malēnietis Andris Ronimoiss un čempione Laura Čakle. Stirnu buka distancē vadībā atrodas Dainis Limanāns un Zanda Ulanova, savukārt Zaķa distancē vadības grožus tur pērnās sezonas kopvērtējuma uzvarētājs Gints Lūsis un Patrīcija Eiduka.

Cīņa pieņemas spēkā arī komandu kopvērtējumā. Tikai ar divu punktu handikapu vadībā atrodas „Moller Auto Ventspils/MRC” (14 072 punkti), kas apsteidz tuvākos sekotājus „VSK Noskrien/Rieksti” (14 070) un „PROF.LV/Talsu Pakalnu Sporta Klubs” (13 509).

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti