Jelgavas pusmaratona garāko distanci skries vairāk nekā 750 skrējēji

Jelgavas nakts pusmaratonā sestdien, 23.jūlijā sacensību garākajā distancē - pusmaratonā - piedalīsies vairāk nekā 750 skrējēju, kas ir ievērojams dalībnieku skaits, salīdzinot ar citiem "Skrien Latvija" posmiem, vēsta sacensību rīkotāju mājas lapa.

Paredzēts, ka pirmais skrējiens būs plkst. 20, kad trasē Pasta salā dosies bērni. Savukārt plkst. 22.15 J.Čakstes bulvārī būs kopīgs starts nūjotājiem, 5 km skrējējiem, 10 km skrējējiem un pusmaratonistiem.

Šis būs jau ceturtais no "Bigbank Skrien Latvija" seriāla posmiem. Aprīlī skrējieni notika Rēzeknē un Rīgā, Biķernieku trasē, savukārt jūnijā - Ventspilī. Toties augustā, septembrī un oktobrī notiks skrējieni attiecīgi - Kuldīgā, Valmierā un Siguldā.

Paralēli sporta aktivitātēm Jelgavā no plkst. 15 līdz pusnaktij notiks "Sportland" redrifta čempionāts. Sacensības starp radio vadāmo drifta automašīnām notiks gan PRO, gan Tautas klasēs.

Tāpat no plkst. 17 līdz plkst. 18.30 notiks ūdens motociklu paraugdemonstrējumi, toties no plkst. 17 līdz plkst. 19 ūdens bumbu sacensības. Savukārt bērniem no plkst. 17 būs piepūšamās bērnu atrakcijas un no plkst. 21 pēc Bērnu skrējiena starta notiks "Sportland" putu ballīte.

Būs arī muzikālā programma. No plkst. 17 uzstāsies mākslinieki no Bērnu un jauniešu mūzikas kluba, pēc plkst. 20 - Miks Galvanovskis ar pavadošo sastāvu, bet plkst. 22.30 savu uzstāšanos sāks Eduards Grieze ar grupu. Vakara kulminācija gan būs iespēja dzirdēt grupas "Pienvedēja piedzīvojumi" koncertu.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti