Jeļena Prokopčuka Ventspilī aizstāvēs titulu LČ pusmaratonā

15.jūnijā Ventspilī notiks seriāla "Skrien Latvija" trešais posms, kurā vienlaikus tiks sadalītas medaļas Latvijas čempionātā (LČ) pusmaratona distancē. Savu dalību startam apstiprinājusi Jeļena Prokopčuka - viena no planētas ātrākajām maratonistēm.

Svētdien Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratonā tiks izcīnītas Latvijas čempionāta medaļas 21,0975 km distancē. Pašreizējā valsts čempione Jeļena Prokopčuka apstiprinājusi savu dalību un būs galvenā favorīte.

Latvijas rekordists maratonā un pusmaratonā Valērijs Žolnerovičs pagaidām nav atrodams dalībnieku sarakstā, taču, visticamāk, viņš savās mājās vēlēsies aizstāvēt valsts čempiona titulu, kuru pērn izcīnīja Kuldīgā.

Bez pusmaratona distances sacensību rīkotāji piedāvās "Nike" 10,55 kilometru skrējienu, 5,3 km tautas skrējienu un apli nūjotājiem. Bērnu skrējieni (300-1000m) tiks rīkoti sestdienas, 14.jūnija pēcpusdienā.

Deviņi dalībnieki apņēmušies piedalīties ratiņkrēslos, no kuriem trīs veiks 21,0975 kilometru distanci. "Man patīk Ventspils pusmaratona trase. Bija patīkama atmosfēra, vietējo atbalsts un viegli ripoja. Šogad piedalīšos atkal!" pavēstīja Juris Kalniņš, kurš vēlas nākamgad startēt maratonā.

Pēc diviem seriāla "Skrien Latvija" posmiem Rēzeknē un Biķernieku mototrasē kopvērtējumā visvairāk punkti savākti Renāram Rozem un Kitijai Valterei, kuriem seko Rolands Kaimiņš un Jolanta Liepiņa. Starp komandām vadībā pašreiz atrodas "VSK Noskrien & Adidas", tai seko "Veiklals Maratons / Asics" un "Sportlat".

Tā kā šis būs jau piektais Ventspils pusmaratons, organizatori savā interneta mājas lapā sola apdāvināt ar krekliņiem vairāk nekā pussimtu dalībnieku, kuri būs noskrējuši visus piecus Piedzīvojumu parkā rīkotos pusmaratonus. Sacensību rīkotāji nodrošināšot arī skrējiena filmēšanu no augšas un kāju masāžu pēc skrējiena.

2015.gadā plānota arī maratona 42,195 km distance, tādējādi Latvijā notiekošo maratonu skaits pieaugtu līdz trim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti