Sadaļas Sadaļas

Jautājumi un aktuālas atbildes par paldies teikšanu savam trenerim

Pateicamies visiem, kas sūta pateicības saviem treneriem. Reizē ar pateicības rakstiem treneriem arvien saņemam daudz  jautājumu, tādēļ tālāk seko aktuālākās atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Cik ilgi varēs rakstīt pateicības?

Ilgi - vēlams līdz maijam. Iespējams, arī pēc tam.

Vai komandas un draugu grupas var iesniegt kopīgu pateicību, vai arī katram jāraksta atsevišķi?

Protams, ērtības labad var iesniegt kolektīvās pateicības no komandām un grupām.

Vai noteikti jānorāda pateicības teicēja vārds, uzvārds un nodarbošanās?

Pateicības teicēja nodarbošanās, amati vai tituli nav obligāti jānorāda. Vārds un uzvārds gan ir vajadzīgs, lai pateicības nebūtu anonīmas.

Vai tiks publiskotas pateicības trenerim arī tad, ja nebūs pievienota viņa fotogrāfija?

Jā, pateicība tiks noformēta un publiskota arī bez trenera fotogrāfijas.

Tie, kuri uzrakstījuši pateicību trenerim, bet tajā laikā nav bijusi fotogrāfija, taču vēlāk kāds to ir atradis un grib pievienot pateicībai, vai to var izdarīt?

Jā, to var izdarīt, vēlreiz aizpildot pateicības veidlapu un pievienojot fotogrāfiju vai arī atsūtot fotogrāfiju uz e-pastu: [email protected]

Kad un kur varēs redzēt un izmantot noformētās pateicības?

Pateicības tiks izvietotas portālā lsm.lv dažu dienu laikā pēc to iesūtīšanas. Atsevišķos gadījumos, ja pateicības teksts ir nesaprotami uzrakstīts, iztrūkst kāda būtiska informācija vai ir kādas bažas par saturu, tad pirms publiskošanas Sporta redakcija sazināsies ar rakstu autoriem.

Vai var rakstīt pateicību par treneri, par kuru kāds to jau ir uzrakstījis?

Jā, protams, katrs var teikt savam trenerim pateicību neatkarīgi no citiem un publiskoti tiks visi pateicības raksti.

Vai var rakstīt pateicību ne par savu treneri, bet par treneri, kurš ir daudz devis tuviem cilvēkiem, savai pilsētai vai valstij?

Jā, var izteikt pateicības arī ne saviem treneriem, jo mūsu nolūks ir izcelt un godāt treneru darbu un to ietekmi, ko viņi ir devuši ne tikai katram indivīdam, bet arī visai sabiedrībai kopumā.

Kā portālā publiskotos pateicības rakstus var nosūtīt savam trenerim?

Ja treneris ir sociālo tīklu lietotājs, tad vienkāršākais veids ir publiskot pateicību, izmantojot tradicionālo sociālo tīklu informācijas pārsūtīšanās formu (“šērošanu”), kas izdarāma turpat portāla lapā.

Pastāv iespēja izdrukāt pateicības rakstu un nosūtīt to pa pastu vai piegādāt personīgi. Pateicības rakstu var lejuplādēt un aizsūtīt trenerim elektroniskā formātā vai arī vienkārši aizsūtot informāciju, kur tāds pateicības raksts ir publiskots.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt