Jaunums skriešanas cienītājiem - Rīgas tiltu skrējiens

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Pavasaris nāk ar jaunu iknedēļas skriešanas seriālu Rīgas centrā – „ASICS Rīgas tiltu skrējiens”, informē organizatoru pārstāvis Raimonds Soopargs.

Kustība ir atslēga uz veselību, tādēļ ikviens skriešanas entuziasts tiek aicināts pievienoties skrējēju pulkam katru otrdienu no 21.marta līdz 2.maijam. Kopskaitā plānoti septiņi skrējiena posmi, divās dažādās marķētās distancēs: ~5km (AB dambja aplis) un ~10km (Lucavsalas aplis) garumā.

Sacensību organizatori piedāvā baudīt skaistos pilsētas skatus, izskrienot Rīgas tiltus, salas un pussalas neapstājoties, jo distances plānotas tā, ka skrējienam netraucēs sarkanās gaismas luksoforos un pa ielu braucošās automašīnas.

Rīgas tiltu skrējiena priekšrocība ir ne vien distance bez nepieciešamības šķērsot ielas pašā Rīgas centrā, bet arī skrējiena rezultāta piefiksēšana un iespēja pēc skrējiena to salīdzināt ar citiem dalībniekiem – sāncenšiem un draugiem. Fiksēt skrējiena laiku un ātrumu paredzēts ar elektronisko iekārtu – sportIdent, kuru ikviens dalībnieks saņems pirms starta.

Respektējot šī brīža dzīves ritmu, sacensību starts ir atvērts no plkst.17 līdz 19. Distances garums pieaugušajiem – 10km, bērniem 5km. Pieejama arī atvērtā - 5km grupa tiem, kuri atsākuši vai nolēmuši sportot, bet 10km aplis šķiet par garu. (Skrējiena nolikums un informācija par grupām.)

Reģistrēšanās skrējienam notiek veikalā ‘’42km’’ Rīgā, Baložu ielā 3,  līdz katra tekošā posma pirmdienas plkst.19. Tiek piedāvāta arī ”pēdējā brīža reģistrācija” sacensību starta - finiša zonā pirms distances veikšanas no plkst.16.30 līdz 19.

Iepriekšējas reģistrēšanās maksa pieaugušajiem ir 3 eiro par posmu (”pēdējā brīža reģistrācija” – 4 eiro), bērniem 2 eiro par posmu (”pēdējā brīža reģistrācija” – 3 eiro). Iespējams iegādāties arī skrējiena abonementu – pieaugušajiem 18 eiro un bērniem 12 eiro.

Skrējiena datumi:

21.marts, 28.marts, 4.aprīlis, 11.aprīlis, 18.aprīlis, 25.aprīlis, 2.maijs.

Skrējiena distances:

AB dambja aplis: starta vieta – pie ‘’Swedbank’’ centrālās ēkas uz Vanšu tilta ietves, upe tiek šķērsota pa Vanšu un Akmens tiltiem, izskrienot arī AB dambi. Finišs – Balasta dambja līkumā, pretī ‘’Swedbank’’ ieejai.

Lucavsalas aplis – starta vieta – pie „Swedbank” centrālās ēkas uz Vanšu tilta ietves, upe tiek šķērsota pa Vanšu un Salu tiltiem, izskrienot Lucavsalu un AB dambi. Finišs – Balasta dambja līkumā, pretī „Swedbank” ieejai.

Sacensību centrs – pie „Swedbank” centrālās ēkas (Balasta dambis 15).

Plašāka informācija www.42km.lv/rigastiltuskrejiens.

Skrējienu rīko biedrība „Engures sportam” sadarbībā ar biedrību „B3 Sports”. Skrējienu atbalsta veikals pareizai skriešanai „42km195m”, taku skrējienu seriāls „Stirnu buks”, ASICS, „Swedbank”, GoPro, „Jāņa sēta”, „Compensa” un Rīgas domes izglītības un sporta departaments.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti