Izdod žurnālu skriet gribētājiem

Iznācis jauns žurnāls skriet gribētājiem - “Taku Skrējējs”. Žurnāls radīts, lai ikvienam parādītu jaunas iespējas, veidus, kā skriešanu dabā padarīt interesantāku un daudzveidīgāku, tai pašā laikā neaizmirstot par klasisko skriešanu.

Žurnāls sniedz priekšstatu par taku skriešanu, tās iespējām un iepazīstina ar interesantākajām taku skriešanas vietām, atklājot, ka skriešana var būt nodarbe arī visai ģimenei kopā. Numurs fokusējas uz dažādu aktīvu, profesionālu un neprofesionālu skrējēju ikdienas dzīvi un skriešanas sasaisti ar to.

Skriešana kā sporta veids Latvijā kļūst arvien populārāks, tādēļ ka pieejams ikvienam cilvēkam un ir iespējams ar to nodarboties jebkurā vidē.

“Sprādziens ir bijis milzīgs”, ar tik spilgtiem salīdzinājumiem Aigars Nords par Lattelecom Riga marathon un skriešanu...

Posted by Taku Skrējējs on Friday, May 22, 2015

Pirmajā žurnāla numurā divi aktīvi skrējēji dalās ar savu pieredzi, saviem pirmsākumiem, par savu draudzību ar kedām un, visbeidzot, skriešanu. No Latvijas lielākā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” organizatora iespējams uzzināt, kas lika pievērsties šāda pasākuma veidošanai. Taču atšķirīgs ir raksts par vienu no populārākajiem taku skriešanas notikumiem - ultra trail du mont blanc, kas katru gadu augusta beigās pulcē vairākus tūkstošus skrējēju no visas pasaules.

Žurnāls piedāvā arī rubriku – taku gids, kas katrā numurā iesaka jaunas vietas, kur skriet dabā.

Plānots, ka žurnāls iznāks reizi divos mēnešos, lai veicinātu cilvēku interesi par skriešanu kā brīvā laika pavadīšanu un skriešanu kā regulāru nodarbi visu cauru gadu, neatkarīgi no sezonas. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti