Iespēja pārbaudīt savas orientēšanās prasmes Latvijas Universitātes ēkās

29. oktobrī Latvijas Universitātes (LU) galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19 notiks telpu orientēšanās sacensības. Sacensībās katram dalībniekam būs jāorientējas kartē, meklējot ēkā paslēptus kontrolpunktus. Uzvarēs tas, kurš pareizā secībā visos kontrolpunktos reģistrēsies visātrāk, informē Latvijas Universitātes Komunikācijas un inovāciju departaments.

.

 

“Pirmoreiz telpu orientēšanās sacensības LU notika 2013. gadā. Toreiz sacensībās piedalījās aptuveni 50 šī sporta veida entuziasti. Šo četru gadu laikā LU ir kļuvusi par vienu no galvenajiem telpu orientēšanās atbalstītājiem un pērn savās telpās uzņēma vairāk nekā 300 šī sporta veida cienītājus,” stāsta sacensību organizators, LU absolvents Ritvars Karpikovs.

Līdz šim skrējēji iepazinuši jau trīs LU ēkas - LU Akadēmiskā centra Dabas māju Torņakalnā, kādreizējo LU Bioloģijas fakultātes ēku Kronvalda bulvārī un LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes ēku Aspazijas bulvārī. Telpu iepazīšana turpinās: "Šogad pirmo reizi sacensības norisināsies LU galvenajā ēkā, kā arī LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē. Telpu orientēšanās ir lieliska iespēja ne tikai studentiem, bet arī pasniedzējiem iepazīt jaunus telpu labirintus, kā arī pārliecināties, ka apmaldīties var ne tikai trīs priedēs, bet arī savas darba vietas sienās!” saka R. Karpikovs.

Telpu orientēšanās sacensību seriāls “Latvijas Telpu orientēšanās kauss” Rīgā notiek jau astoto gadu pēc kārtas, orientēšanās entuziastus pulcējot dažādās sabiedrībā labi atpazīstamās ēkās. Šoruden Rīgā notiks sešas telpu orientēšanās sacensības. Trīs no tām - LU telpās.

29. oktobrī sacensības notiks LU galvenajā ēkā (Raiņa bulvāris 19), 15. novembrī – LU Polimēru mehānikas institūtā (Aizraukles iela 23), savukārt 3. decembrī sacensības noslēgsies LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē (Jūrmalas gatve 76).

Šī orientēšanās disciplīna sportistu vidū ar katru gadu iekaro arvien lielāku popularitāti. Unikālais sacensību dalībnieku skaits pērn bija 600 orientieristi.

Kā ierasts, ātrākie orientieristi visos “Latvijas Telpu orientēšanās kausa” posmos tiks noskaidroti sešās meistarības grupās – SV16, SV21 un SV40. Pēc katra posma apbalvoti tiks pirmo trīs vietu ieguvēji katrā meistarības grupā, bet kopvērtējuma labākie pēc visu posmu noslēguma saņems galvenās balvas no karšu izdevniecības “Jāņa sēta”, Suunto, Isostar, Xrace, Mintprint, OS Veikals un citiem atbalstītājiem. Lai tiktu ieskaitīts kopvērtējumā, jāpiedalās vismaz četros kausa posmos.

Pieteikties visām sacensībām LU telpās var šeit. Būs iespēja sacensībām reģistrēties arī sacensību dienā, taču sacensību rīkotāji negarantē, ka tādā gadījumā visiem pietiks kartes.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti