Tautas sports

Iedvesmo Savējos! Nordea maratons pieveikts pirmo reizi

Tautas sports

Iedvesmo savējos! Raivis Aršauskis

Iedvesmo Savējos! Santa Vēvere

«Iedvesmo savējos»: Liepājniece apmāca kaitbordistus

Santa Vēvere ar domubiedriem Karostā izveidojusi kabeļparku Beberliņu karjerā, kur veikbordu apgūst daudzi liepājnieki. Arī cita ūdensdēļu sporta veida - kaitborda piekritēji labprāt izmanto dotās iespējas mācīties.

No auklītes darba Vācijas pilsētā Minhenē līdz Eiropas sērfošanas paradīzei Tarifai Spānijā vedis liepājnieces ceļš, lai aizrautos ar sporta veidiem uz ūdens. Santa Vēvere ar savu komandu pirms gada sākusi iekārtot veikborda parku Liepājā, kurš 2014.gada vasarā uzsāk savu otro darbības sezonu.

Veikbords ir sportaveids, kas aizrauj ar dažām pamēģināšanas reizēm. "Pēc diviem apļiem tā lieta aiziet," saka liepājniece Santa. Viņa atzīst, ka iemācītos trikus var pēc tam atstrādāt arī kaitbordā, tāpēc kabeļparkā mēdz iegriesties arī aktīvisti, kas parasti brīvo laiku pavada uz dēļa Liepājas pludmalē.

Santa atzīst, ka aktīva laika pavadīšana uz dēļa viņai bijusi tuva arī vidusskolas laikā, kad nodarbojusies ar snovbordu. Un šobrīd, attīstot veikborda parku, liepājniecei noder arī Rīgā apgūtās zināšanas kultūras pasākumu vadīšanas jomā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti