Aktuāli

"Providus" pētnieks Valts Kalniņš par valsts kapitālsabiedrību pārvaldes reformu

Aktuāli

Ogrē slēdz VID klientu apkalpošanas centru; tiek meklētas jaunas telpas

Latvijas Institūta pārstāve Paula Prauliņa par akciju "Izskrien Latviju pasaulē"

Gaidot Latvijas simtgadi, aicina izskriet valsts kontūru

Gaidot Latvijas simtgadi, Latvijas Institūts un skrējēju apvienība „VSK Noskrien” aicina ikvienu cilvēku Latvijā vai ārzemēs izskriet valsts kontūru.

Sarunā ar LTV raidījumu „Rīta Panorāma” Institūta pārstāve Paula Prauliņa paskaidroja, ka akcijā „Izskrien Latviju pasaulē” ikviens var kļūt par Latvijas vēstnesi pasaulē. „Ja ir piemērotas sporta kurpes un apģērbs, tad dodamies izskriet Latvijas kontūru pasaulē,” norādīja Prauliņa.

„VSK Noskrien” jau ir izstrādājis maršrutus Londonā, Briselē, Dublinā, Čikāgā un Seulā. Piemēram, ASV lielpilsētā Čikāgā Latvijas svētku dienā 4.maijā skrējienā dosies Latvijas vēstnieks ASV Andris Teikmanis un Čikāgas latviešu biedrība. Kopumā tieši diplomāti un diasporas latvieši līdz šim ir bijuši visatsaucīgākie. Pēc tam par savu veikumu ir jāziņo sociālajos tīklos, lietojot tēmturi #izskrienlatviju, sacīja Prauliņa.

Savukārt „VSK Noskrien” pārstāve un skrējēja Lelde Broka LTV sacīja, ka kluba izstrādātie maršruti ir 10 kilometri gari. Arī „VSK Noskrien” ik gadu izskrien „kontūru skrējienu” Latvijā – proti, maršrutu, kas kartē iezīmē Latvijas robežas. „To vajadzētu izdarīt vismaz vienu reizi katram, kurš skrien,” bilda Broka.

Institūts iepriekš paziņojumā presei norādīja, ka kontūru var arī izbraukt ar velosipēdu vai pat izpeldēt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti