FOTO: Svētku priekšvakarā ielās devās 1000 «Staro Rīga» skrējēju

Valsts svētku priekšvakarā, kad sākās gaismas un skaņas festivāls “Staro Rīga”, notika arī “Staro Rīga skrējiens”, kurš pulcēja vairāk nekā 1000 dalībnieku, informēja pasākuma rīkotāji.

Otrais “Staro Rīga'' skrējiens kopīgā startā apvienoja vairāk nekā 1000 dalībnieku, kuri pulksten 21 devās naksnīgajās galvaspilsētas ielās, lai garās svētku brīvdienas iesāktu enerģiskāk, ātrākā tempā un ar emocijām, kuras sniedz kustību prieks.

Skrējiena trase dalībniekus no Kronvalda parka aizveda līdz Viesturdārzam un papildus īpašajai noskaņai, ko sniedz skrējiens tumsā pa izgaismoto pilsētu un atbalstītāju košajiem gaismas punktiem, katram bija iespēja rūdīt ne tikai ķermeni, bet arī raksturu.

“Skriešana lietū un laikapstākļos, kas bija piemēroti vakaram pie kamīna, ikvienā skrējējā atbrīvoja cīnītāju un nelaužamu spītu - pāri peļķēm, rudens lapu un sniega palieku sajaukumam.

Ikviens finišā atgriezās daudz spēcīgāks, nekā šķērsojot starta līniju.”

Pēc veiktajiem 3,5 vai 7 kilometriem dalībnieki saņēma piemiņas medaļas un varēja baudīt siltu tēju un zupu, un sasildīties pie ugunskuriem.

Skrējiens notika bez laika kontroles, tāpēc šoreiz tika apbalvoti nevis ātrākie, bet spožākie skrējēji tādās nominācijās kā “Latviskākais skrējējs”, “Spožākais skrējējs”, “Baltākais skrējējs”, “Skrējējs ar pievienoto vērtību”, “Ziemassvētkiem gatavākais skrējējs” un citās. Skrējējs, kas finišā atgriezās pirmais, tika pie “Jaudīgākā skrējēja” nominācijas un saņēma atbalstītāju dāvanas. Arī pārējo nomināciju ieguvēji tika apbalvoti ar vērtīgām un garšīgām balvām no pasākuma atbalstītājiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti