Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Eiropas sporta nedēļā Rēzeknē notiek futbola turnīri

Eiropas sporta nedēļas ietvaros Rēzeknē notiek pagalmu un nakts futbola sacensības

Eiropas sporta nedēļas ietvaros Rēzeknē norisinājās 10. kausa izcīņa pagalmu futbolā bērniem un jauniešiem no septiņiem līdz 16 gadiem, kā arī pirmo reizi pilsētā aizvadīts futbola turnīrs naktī.

No vairāk nekā 1000 Rēzeknes Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņiem ar futbolu nodarbojas teju trešdaļa. Likumsakarīgi arī Eiropas sporta nedēļā lielākais uzsvars likts uz futbolu.

Pagalmu futbolā iesaistījās ne tikai jaunieši, kas ar šo sportu nodarbojas ikdienā, bet arī tie, kam šis sporta veids ir tikai vaļasprieks.

Rēzeknes bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors Žanis Ārmanis informē, ka sporta laukumi Rēzeknē ir augstā līmenī. „Izņemot sporta zāles, mūsu infrastruktūra atrodas teicamā stāvoklī,” sacīja Ārmanis.

Uzlabotā sporta infrastruktūra ļāvusi paaugstināt sportistu sniegumu, un pilsētā izveidota Futbola akadēmija, kurā vairāk nekā 10 komandu sastāvā trenējas gan puiši, gan meitenes.

Pirmajā Rēzeknes nakts futbola turnīrā astoņas dažāda līmeņa komandas pārstāvēja visu reģionu. Daugavpils komandas “PŠFK Hektors” pārstāvis Jānis Plešaunieks neslēpj, ka viņi spēlē prieka pēc. „Braucam uz dažādiem turnīriem vienkārši atpūsties un uzspēlēt,” teica spēlētājs.

Eiropas sporta nedēļa norisinās trešo gadu. Šogad tā notika no 23. līdz 30. septembrim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti