Dzintaros trenēsies «Jūrmalas pusmaratona» dalībnieki

Dzintaru pludmalē otrdien, 15.jūlijā, plkst. 19 sākas divu mēnešu ilgi bezmaksas skriešanas treniņi visiem, kas profesionāļu uzraudzībā vēlas sagatavoties dalībai kādā no "Jūrmalas pusmaratona" distancēm,  pastāstīja sacensību organizators Kaspars Tupiņš.

Treniņi Dzintaru pludmalē notiks katru otrdienas vakaru līdz pat sacensību dienai - 6.septembrim. Skriešanas entuziasti aicināti pulcēties pie "ASICS" telts,  blakus kafejnīcai "Havana Lounge Club".

Ar organizatoru gādību ikviens interesents var piedalīties treniņos, ko vadīs veikala ‘’Maratons’’ skriešanas eksperti, kā arī saņemt profesionālas konsultācijas, kā pareizi sagatavoties gaidāmajām sacīkstēm.

Eksperti, kas paši ir aktīvi skrējēji, treniņu dalībniekus sadalīs grupās pēc sagatavotības līmeņa - iesācējiem mācīs, kā pareizi skriet, iesildīties un atsildīties, savukārt skrējēji ar lielāku pieredzi varēs apgūt noderīgus vingrinājumus, kurus daudzi līdz šim nebūs izmantojuši.

"Jūrmalas pusmaratonā", ko organizē "Baltijas maratoni" sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi, būs trīs distances - 21 kilometrs, 10 kilometri un 5 kilometri, kā arī "LEGO" bērnu skrējieni.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti