Cēsu «Vivus.lv MTB maratons» uzvar mājinieks Arnis Pētersons

Cēsinieks Arnis Pētersons un Katrīna Jaunslaviete triumfēja Cēsu apkārtnes meža taku riteņbraukšanas sacensību trasē, kura vijās pa Gaujas Nacionāla parka takām. Divu apļu 62 kilometru distancē finišēja 169 dalībnieki.

600 dalībnieku bija sabraukuši Cēsīs, lai sacenstos vienā no sarežģītākajām kalnu riteņbraukšanas sacensību seriālā Latvijā. "Vivus.lv MTB maratons" svētdien, 9.augustā pulcēja riteņbraucējus uz seriāla sesto posmu un piedāvāja trīs distances, kurās startēja arī šī sporta veida cienītāji no Igaunijas, Lietuvas un Beļģijas.

62 kilometru sporta distancē uzvarēja vietējo taku pārzinātājs Arnis Pētersons, kurš par vienu sekundi apdzina savu sīvāko sāncensi Matīsu Preimani. Ātrāko trijnieku noslēdza vēl viens cēsinieks Ivars Prokofjevs, kurš pārspēja sezonas kopvērtējuma līderi Oskaru Muižnieku.

Sieviešu konkurencē uzvaru svinēja Katrīna Jaunslaviete, pārspējot sezonas līderi un Latvijas čempioni Leldi Ardavu. Trešo vietu izcīnīja Ingrīda Šmite, liecina sacensību rīkotāju informācija.

Tautas klases 31 kilometru braucienā piedalījās 330 dalībnieki, no kuriem visātrāk finišu sasniedza Toms Knostenbergs un Ieva Strēle. 100 bērni sacentās vairākās 400-1600 metru garās distancēs.

Sezonu noslēdzošais posms 12.septembrī notiks Apē, taču tā starts un finišs plānots Igaunijas teritorijā.