Ceļvedis taviem brīvdienu sporta notikumiem

Marts allaž bijis pārejas mēnesis no ziemas sporta veidiem uz vasaras sezonu. Tomēr tā nav, ka šis ir tikai klusuma mēnesis. Vienmēr būs saistoši pasākumi, kuros piedalīties, un censoņi, kas atrod dažādas sacensības, kurās apliecināt savu talantu. Piedāvājumā pirmais nedēļas nogales tautas sporta notikumu apskats, kas turpmāk informēs par sacensībām, kurās piedalās biroju darbinieki, amatieri un pat pusprofesionāļi.

Tas, ko Tu neesi palaidis garām

Šonedēļ dienas garums pārsniedza nakts īsumu un iestājās astronomiskais pavasaris. Pirmie laivotāji nedēļas vidū paspēja ķerties pie airiem un vērot sasnigušo Ķīšezera krastu no ūdens. Pavisam drīz daudzi vēros upju līmeni, lai tvertu adrenalīna devu palu ūdeņos.

Aizvadītajā nedēļas nogalē skrējējs Renārs Roze Barselonas maratonā ar rezultātu 2:19:02 finišēja 7. vietā kā pirmais baltādainais skrējējs. Vēsturiski maratonu ātrāk skrējuši tikai seši Latvijas pārstāvji.

Sabiedriskais mediju portāls lsm.lv ziņoja, ka seriālā "Skrien Latvija" Liepājas posmu nomainīs Jelgava. Tādējādi pēdējos gados populārais skriešanas seriāls ceturtajā pastāvēšanas gadā aptvers visus Latvijas reģionus, Zemgali ieskaitot. Tuvojas Sieviešu skrējiens, kam Mežaparkā notiek koptreniņi ar sabiedrībā zināmām dāmām.

Agrais pavasaris deva šogad iespēju velobraucējiem ātrāk kā citkārt sarosīties un uzsākt riteņbraukšanas treniņus ārpus telpām. Aizvien vairāk cilvēku dodas uz darbu ar velosipēdiem. Tikmēr divi pieredzējuši velobraucēji uzsākuši ceļu no Stambulas uz Rīgu.

Šajās brīvdienās

Kā atvadas no ziemas var uzskatīt pēdējo nedēļas nogali, kad notiks ziemas orientēšanās seriāla "Magnēts" posmi Priedainē un Buļļezerā. Nākamnedēļ tiks sagrozīti pulksteņi un Latvijā populārā sporta veida cienītāji dosies uz „VEF pavasari”, kas ir vissenākās orientēšanās sacensības Latvijā.

Bezsniega periods ir pārcēlis VIII Mežaparka LSC pusmaratonu par mēnesi agrāk un tas šogad notiks jau  sestdien 22. martā. Trases rekords pieder Kristapam Kaimiņam (1:12:21) un Svetlanai Ivanovai (1:20:25)

Jau piektdienas, 21. marta, vakarā notiks Pasaules čempionāts peldēšanā Latvijas ūdenstūristiem. Šis pasākums būs trešo reizi un pulcēs cilvēkus, kuri visu ziemu peldējuši baseinos un tagad vēlas ko savādāku. Sacensību programma piedāvās komandu dalībniekiem mēroties spēkos, peldot pat ar airi rokās un uzvilktu glābšanas vesti. Peldēt bez apgrūtinājumiem nav interesanti.

Drīzumā

Tikmēr turpinās reģistrācija vairākiem Latvijas riteņbraukšanas seriāliem un piedzīvojumu sacensībām. Ieskatoties kaimiņvalsts Igaunijas pavasara laivu maratonu reģistrēto dalībnieku sarakstos, kā ierasts redzam daudz latviešus, kuriem gribas izkustēties.

Agrs pavasaris tradicionāli bijis arī laiks, kad pat biroja cilvēki dodas uz siltajām zemēm aizvadīt treniņnometnes savos sporta veidos. Kalnainākus reģionus iecienījuši gan triatlonisti, gan skrējēji, gan riteņbraucēji.

Nākamnedēļ plašāk par gaidāmo ūdenstūristu jubilejas pasākumu „Amata 50”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti