Bērni Rīgā apgūs iemaņas rogainingā

“Rīgas rogainings” piedāvā bērniem bezmaksas rogaininga pastaigu, vēsta sacensību rīkotāju pārstāve Marta Zumberga. Kamēr 21.novembrī vairāki simti tautas sporta cienītāju mērosies spēkiem trijās sacensību distancēs, bērniem būs iespēja doties bezmaksas rogaininga pastaigā kopā ar instruktoriem Lāci, Vāveri un Zaķi.

Sestdien, 21.novembrī, Rīgā norisināsies orientēšanās sacensības “Rīgas rogainings”, kas trešo reizi piedāvās iespēju rīdziniekiem, kā arī galvaspilsētas viesiem pabūt kādā no Rīgas rajoniem, meklējot dabā izvietotus kontrolpunktus. Sacensību starts tiks dots plkst.12 pie tirdzniecības centra “Rīga Plaza”.

Dalībniekiem ir iespēja izvēlēties kādu no trim distancēm – divu, četru vai sešu stundu garumā un startēt komandā, kas ir divu līdz piecu dalībnieku sastāvā.

Otro reizi Rīgas rogainingā atsevišķs piedāvājums ir bērniem līdz 12 gadu vecumam – viņi kopā ar instruktoriem Lāci, Vāveri un Zaķi startēs divu stundu bezmaksas rogaininga pastaigā.

Pieteikšanās rogaininga pastaigai notiek pasākuma mājaslapā līdz 19.novembrim. Bērni, kas jaunāki par septiņiem gadiem, var piedalīties tikai kopā ar vecākiem vai aizbildņiem. Katrs bērns saņems diplomu par piedalīšanos, kā arī dzērienu un siltas pusdienas finišā. Sacensību centrā būs iespēja piedalīties arī radošos rokdarbos un klausīties muzikālus bērnu priekšnesumus.

Rogainings ir orientēšanās sporta sacensības, kur komandas no diviem līdz pieciem dalībniekiem pārvietojas mežā vai pilsētā pa ielām un noteiktā laika periodā brīvi izvēlētā secībā apmeklē apvidū izvietotus kontrolpunktus, kuriem piešķirtas noteiktas vērtības, cenšoties savākt pēc iespējas vairāk punktu noteiktajā laikā.

Sacensības Pārdaugavā piedāvā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti