Baško–Melnbārde aicina atrast laiku kustībai: Izaiciniet sevi, tas ir reāli forši!

Eiropas Sporta nedēļu sestdien, 17. septembrī no pulksten 12: 00 līdz pusnaktij atklās ar Latvijā vēl nebijušu 12 stundu Florbola maratonu Rīgā pie Brīvības pieminekļa. Mainīt domāšanas veidu, būt aktīviem un sportot – uz to aicina arī viena no Eiropas sporta nedēļas vēstnesēm Latvijā, basketboliste Gunta Baško - Melnbārde.

Ar mērķi aicināt Latvijas iedzīvotājus būt fiziski aktīvākiem un tā – arī veselākiem, Latvijas Sporta federāciju padome izziņojusi Eiropas Sporta nedēļu, kura ar vienotu aicinājumu “Esi kustīgs. Esi vesels.” līdz 23. septembrim notiks visā Latvijā.

Kembridžas Universitātes zinātnieki apgalvo, ka riskus veselībai, kas saistīti ar 8 stundu “sēdošo” ikdienu, var līdzsvarot ar vienu stundu fiziskas izkustēšanās katru dienu.

Baško – Melnbārde aicina visus mēģināt gan vecākiem, gan bērniem, gan draugiem atrast laiku, lai darītu kaut ko kopā, nolikt malā mobilos telefonus un iziet ārā, pastaigāties pa meža taku, iet pārgājienos, celt teltis, skrituļos, braukt ar velosipēdiem, jo Latvijā ir ļoti daudz iespēju,

Viņa aicina atrast laiku kustībai, “izaiciniet sevi, lai saprastu, ka tas ir reāli forši”.

Mēs bieži vien atnākam no darba un esam noguruši, “bet no pieredzes varu pateikt, labi, man nav variantu neiet uz treniņu, jo tas ir mans darbs, bet lai kā negribētos, pēc tam, kad tu aizej, ir pavisam citas sajūtas, visu negatīvo, visas drazas, ko dienas laikā esi uzņēmis sevī, ar sviedriem izdod ārā”, sacīja sportiste.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti