Baltijas tūres posms disku golfā Rīgā pulcē septiņu valstu spēlētājus

Nedēļas nogalē Rīgā risinājās Baltijas valstīs lielākās disku golfa tūres posma sacensības, pulcējot septiņu valstu 90 dalībniekus, kas divās dienās izspēlēja trīs apļus. Sieviešu konkurencē uzvarēja mājiniece Elena Karluša, bet vīriešiem labākais bija soms Ville Ahokass.

Tik augsta līmeņa sacensības, kas reģistrētas Profesionālās Disku golfa asociācijas B-kategorijā, Latvijā notika pirmo reizi, piesaistot daudzus profesionālus sportistus ne tikai no kaimiņvalstīm Igaunijas un Lietuvas, bet arī no Somijas, Krievijas, Polijas un Čehijas. Lai organizētu šāda līmeņa sacensības, ir nepieciešams sagatavot pasaules standartiem atbilstošu laukumu, nodrošināt augstākā līmeņa tiesāšanu, kā arī pietiekami lielu balvu fondu, un latvieši pierādīja, ka to spēj. 

Starp visiem 14 Latvijas pārstāvjiem labāko rezultātu sacensībās Mežaparkā uzrādīja šobrīd meistarīgākā pašmāju spēlētāja sieviešu konkurencē Elena Karluša, savā grupā izcīnot drošu uzvaru. Lai gan pārējiem latviešu spēlētājiem neizdevās ieņemt godalgotas vietas, tomēr visi nospēlēja virs sava reitinga un spēja turēt līdzi daudz meistarīgākajiem un pieredzējušākiem pretiniekiem. Uzvaru vīriešu konkurencē izcīnīja Ahokass, kurš pēdējā sacensību aplī uzstādīja jaunu trases rekordu (-14 zem PAR), kas arī skaitās Latvijā visaugstāk nospēlētais reitinga aplis.

Sacensības Mežaparkā arī bija kvalifikācija Baltijas čempionātam, kas šovasar norisināsies Igaunijā un pulcēs reģionā labākos spēlētājus.

Organizatori arī aicina ikvienu izmēģināt uzspēlēt disku golfu, kas kļūst ļoti populārs ne tikai pasaulē, bet arī strauji attīstās Latvijā. Ar disku golfu var nodarboties jebkurš, spēlējot gan sacensībās, gan aktīvi atpūšoties svaigā gaisā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti