Dienas ziņas

Saulkrastos aizvadīts 6. koklētāju festivāls

Dienas ziņas

Joprojām nav izmaksāta kompensācija

Volejbola zibakcija Kuldīgā

Arī Kuldīga iesaistās volejbola zibakcijā

Lai vairāk pievērstu sabiedrības uzmanību volejbolam un to popularizētu, Eiropas volejbola konfederācija sadarbībā ar nacionālajām federācijām pirmdien, 29.februārī, rīkoja vēl nebijušu zibakciju – “Vēl vienu dienu volejbolam”. Latvijā šai idejai atsaucās vairāk nekā 30 pilsētas un novadi. Viena no vietām – Kuldīga.

Pirmie volejbola spēlētāji Kuldīgas vieglatlētikas manēžā pulcējās pusdeviņi no rīta. Diena saplānota tā, ka rīta pusē spēlē skolēni, pēcpusdienā sporta skolas grupas - gan volejbolisti, gan vieglatlēti, bet vakarpusē pieaugušie iedzīvotāji no dažādiem novada pagastiem.

Tādējādi kopā volejbolam vienā dienā tiek veltītas 12 stundas un iesaistīti ap 250 dalībnieku. 

Uzzinot par šādu volejbola zibakciju, kuldīdznieki piekrituši piedalīties uzreiz, jo volejbols te ir lielā cieņā. "Kuldīgā tradicionāli viens no pamatīgākajiem sporta veidiem, kam pamati likti 50 gadus atpakaļ. Pēc audzēkņu skaita volejbola nodaļa ir vislielākā, stāsta Kuldīgas novada sporta skolas direktors Agris Kimbors.

"Sports vispār, ne tikai volejbols, spēj disciplinēt, volejbols šīs īpašības sevī iemieso," piebilst Kuldīgas Centra vidusskolas sporta skolotāja Ieva Ņečiporuka.

Tā kā zibakcijai veltīts 29.februāris, tad spēle tika izspēlēta līdz 29 punktu rezultātam.

Kuldīgas akcijā piedalījās ne tikai tie, kuri ikdienā trenējas šai sporta veidā, bet arī tādi, kam šī bija viena no retajām reizēm, kad to spēlēt, tāpēc tika mācīti arī volejbola elementi. "Man ļoti patīk spēlēt spēles, kur ir bumba, attīsta rokas un var citās spēlēs aizsist bumbu," pastāstīja Kuldīgas Centra vidusskolas 6.klases skolniece Katrīna Aija Blūma.

Zibakcija "OneDayMore4Volleyball" jeb “vēl vienu dienu volejbolam”  norisinājās pirmo reizi ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā. To rīkoja Eiropas Volejbola konfederācija sadarbība ar nacionālajām federācijām. Tās galvenais mērķis ir uzsvērt šī sporta veida popularitāti un masveidību. Latvijā šajā dienā aptuveni 1545 dalībnieki volejbolu spēlēja vairāk nekā 30 pilsētās un novados.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt