Rīta Panorāma

Intervija ar kultūras ministri Daci Melbārdi

Rīta Panorāma

Intervija ar Aiju Fleiju

Intervija ar Guntu Baško-Melnbārdi un Einaru Fogeli

Ar sportu aizvien nodarbojas pārāk maz - uzsvērs tā nozīmi veselībā

Sestdien, 17.septembrī, kas sāksies Eiropas sporta nedēļa Latvijas iedzīvotājus mudinās vairāk nodarboties ar sportu, uzsverot, ka fiziska slodze palīdz izvairīties no dažādām slimībām, kā arī piešķir dzīvei jaunas sajūtas.

LTV raidījumā „Rīta Panorāma” trešdien, 14.septembrī basketboliste Gunta Baško-Melnbārde norādīja, ka viņai sports palīdz atbrīvoties no negatīvās enerģijas, dusmām. „Sports ir mana ikdiena un dzīve,” sacīja Baško-Melnbārde.

Ir bijis par tā, ka treniņa sākumā ir nogurums, apnikums un negribēšana trenēties, taču, kad treniņš ir noslēdzis ir pavisam labas sajūtas.

Viņai piekrita arī Latvijas Sporta federāciju padomes vadītājs Einārs Fogelis, kurš akcentēja, ka daudzi jauni cilvēki ir sekmīgi uzsākuši darba gaitas, kam ir laba izglītība un kas saprot, lai būtu labs darbs ir jāsaglabā sevi fiziski. Tomēr riska grupa ir 40 – 55 gadus veci cilvēki, kas ar sportu nodarbojas mazāk. Turklāt daudzi sportam vispār pievēršas tikai pēc tam, kad veselības problēmas jau ir ielaistas.

LTV „Rīta Panorāma” norādīja, ka Latvijā regulāri ar sportu nodarbojas 37% cilvēku, un tas ir salīdzinoši labs rādītājs, jo Eiropā vidējais rādītājs ir tikai 31%.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti