Ar peldēšanu pāri Daugavai aizvadītas nakts piedzīvojumu sacensības Daugavpilī

5.jūlija naktī Daugavpilī aizvadīts piedzīvojumu sacensību seriāla "xRace" trešais posms. Pirmo reizi šajā sezonā sacensības norisinājās naktī, kas vairumam dalībnieku bija liels izaicinājums. Arī nākamās piedzīvojumu sacensības norisināsies Latgalē.

Īsi pirms saulrieta dalībnieki policijas konvoja pavadībā no Daugavpils Olimpiskā centra devās distancē, tika pārbaudīta ne tikai dalībnieku fiziskā sagatavotība, bet arī komandas saliedētība un individuālais cīņasspars.

Komandām bija jāveic orientēšanās uz kalnu velosipēdiem un kājām Daugavpils pilsētā, Daugavpils cietokšņa teritorijā, kā arī tuvējā apkārtnē. Bija veicams arī speciāls ātruma uzdevums un laivu posms.

Nakts peldēšanu pāri Daugavai dalībnieki atcerēsies vēl ilgi kā īpašu piedzīvojumu.

Starp 30 komandām uzvaru sporta distancē izcīnīja "ABC Construction", kas distancē pavadīja nepilnas 10 stundas. Bez uzvarētājkomandas tikai "Isostar" spēja finišēt līdz astoņiem rītā. Jaukto komandu klasē, kur startēja abu dzimumu pārstāvji, uzvarēja komanda "Gandrs".

Tautas klases labākās vīriešu komandas titulu ieguva "Mežā galvenais", jaukto komandu konkurencē uzvarēja "ABC Construction Family Team", bet starp sieviešu komandām ātrākā bija komanda "Izkusties".

Nākamās piedzīvojumu sacensības norisināsies jūlija pēdējā nedēļas nogalē, tad Krāslavas apkārtnē notiks 44 un 24 sacensības. Lai arī ziņots, ka Āfrikas cūku mēra skartajās teritorijās publiskie pasākumi līdz rudenim ir atcelti, pagaidām vietējā pašvaldība ir ierobežojusi sacensību teritoriju, no Krāslavas informēja "Raid.lv" pārstāvis Normunds Lisovskis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti