Aizkrauklē atklās pauerliftinga sacensību sezonu

2015.gada pauerliftinga sezonu aizsāks Aizkraukles pilsētas atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma, kas norisināsies 17.janvārī Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 21, informēja Latvijas Pauerliftinga federācija. Sacensībās aicināti piedalīties jaunie sporta censoņi un ikviens sportot gribētājs.

 

 

Sacensības svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma norisināsies sešās grupās: jaunieši līdz 18 gadu vecumam, juniori līdz 23 gadu vecumam, pieaugušie, seniori virs 40 gadu vecumam un seniori virs 50 gadu vecumam, kā arī sievietes. Pēc uzspiestā svara kilogramos katrā svara kategorijā tiks apbalvoti trīs spēcīgākie sportisti.

Absolūti labākos atlētus noteiks pēc Vilksa koeficienta, ņemot vērā katra sportista personīgo ķermeņa svaru pret uzspiestajiem kilogramiem. Čempionāta dalībnieki ir aicināti veidot un pārstāvēt savas sporta komandas, jo arī tās tiks vērtētas. Dalību čempionātā var pieteikt līdz 14.janvārim.

Aizkrauklē svaru stieņa spiešanas guļus sacensības ir notikušas vairākkārt gan Aizkraukles rajona sporta spēļu ietvaros, gan kā Aizkraukles novada čempionāts un Latvijas kausa posms. Sacensību mērķis ir radīt impulsu jaunajiem atlētiem turpmākajiem treniņiem un pievērst uzmanību veselīgam un aktīvam dzīvesveidam. Latvijas Pauerliftinga federācija atgādina, ka pauerliftinga sacensības ir tautas sporta veids, kuram pievērsties var ikviens sportot gribētājs neatkarīgi no iepriekšējiem sasniegumiem.

Vairākās Latvijas pilsētās 2015.gadā norisināsies dažādas sacensības spēka trīscīņas disciplīnās - svaru stieņa spiešana guļus, pietupieni ar svaru stieni un svaru stieņa vilkšana no zemes.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti