Aicina pieteikties trešajam Latvijas Izturības pārgājienam

18.jūnijā Siguldas apkārtnē jau trešo reizi notiks Latvijas Izturības pārgājiens, kura dalībniekiem, pārvietojoties kājām (soļojot, skrienot vai nūjojot), būs noteiktajā kontrollaikā jāpieveic 50 kilometri vai 25 kilometri marķētā trasē. Pieteikšanās izturības pārgājienam jau sākusies, informēja organizatoru, SIA “Walking Fox”, pārstāve Fanija Šitca.

Izturības pārgājienā dalībnieki nesacentīsies savā starpā, taču pārgājiena trasē pavadītais laiks tiks fiksēts, un 50 kilometru maršruts būs nopietns izaicinājums ikvienam tā dalībniekam.

50 kilometru pārgājiena dalībnieku uzdevums ir saviem spēkiem veikt distanci laikā, kas nav īsāks par 5 stundām un nepārsniedz 12 stundas. Ikviens, kurš kontrollaikā veiks pārgājiena maršrutu, saņems piemiņas medaļu un diploma, kurā fiksēts trasē  pavadītais laiks.

Šogad Latvijas Izturības pārgājiena organizatori aicina pārgājiena dalībnieku pulkam pievienoties arī tos,  kuri vēlas būt mērot ceļu kopā ar stiprajiem 50 kilometru pārgājiena dalībniekiem, bet, reāli novērtējot savus spēkus un iespējas, labi zina, ka 50 kilometru distance viņiem nav pa spēkam. Ikviens, kam ir vēlēšanās izjust dabas skaistumu un pārgājiena atmosfēru, var pieteikties mazajam pārgājienam un mērot pusi distances - skaistāko 25 km posmu no Līgatnes līdz Siguldai. Mazā pārgājiena dalībnieki, kas veiks pilnu maršrutu ātrāk pār astoņām stundām, saņems piemiņas balvas.

Pieteikšanās pārgājienam notiek, aizpildot pieteikuma anketu un apmaksājot dalības maksu saskaņā ar organizatoru sagatavotu rēķinu.

Dalības maksa: 50 km dalībniekiem 20,- eiro (komandai ar vismaz 8 dalībniekiem tiek piemērota dalības maksa 15,- eiro par katru komandas dalībnieku), 25 km dalībniekiem 15,- eiro.

Īpašais piedāvājums „agrajiem putniem” – 15 eiro dalības maksa ikvienam 50 kilometru pārgājiena dalībniekam, kurš pieteiksies līdz 23.maijam dalībai Latvijas Izturības pārgājienā un apmaksās dalības maksas rēķinu vienas nedēļas laikā kopš rēķina izrakstīšanas datuma

Vecuma ierobežojumi: 50 kilometru pārgājiena dalībniekam jābūt vismaz 16 gadus vecam, 25 kilometru pārgājienā atļauts piedalīties no 14 gadu vecuma.

Pilns Latvijas Izturības pārgājiena nolikums un pieteikšanās formas atrodamas interneta vietnē

Latvijas Izturības pārgājiens ir tradīcija, kas aizsākta 2014.gadā, lai popularizētu izturības sporta veidus, fiziskas aktivitātes svaigā gaisā un tūrismu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti