Abi lielākie tautas slēpojumi vienā nedēļas nogalē; sākusies pieteikšanās

Divi lielākie tautas slēpojumi "Apkārt Alaukstam" un "Madona" plānoti 7. un 8.februārī. Abiem Latvijā populārākajām slēpošanas sacensībām sākusies dalībnieku reģistrācija. "MySports kauss" slēpojumus slidsolī un klasikā piedāvā 24. un 31.janvārī.

Slēpojums "Apkārt Alaukstam" līdz šim noticis 23 reizes un 2014.gadā nenotika nepiemērotu laika apstākļu dēļ. Rīkotāji ir cerību un apņēmības pilni to sarīkot sacensības 2015.gada 7.februārī, pulcējot gan profesionāļus, gan slēpošanas entuziastus. Sportiski noskaņotie varēs slēpot tradicionālo, bet nedaudz pagarināto tautas maratona 22 kilometru distanci, savukārt veselības distancē dalībniekiem būs jāveic deviņus kilometrus. 

Tajā dalībnieki demonstrēs savu atraktivitāti un radošumu. Šajā karnevāla distancē ikviens var slēpot sev ierastā tērpā, teiksim, uzvalkā, ja tajā jūtas visērtāk. Var izvēlēties īpašus tērpus, maskas un daudz ko citu ārpus distanču slēpošanas standartiem. Dalībnieki, kuri piedalīsies šajā maratona distancē tiks arī vērtēti, un žūrija izvēlēsies jautrākos un atraktīvākos slēpotājus, kuri saņems īpašas balvas. Protams, balvas būs arī ātrākajiem slēpotājiem kopvērtējumā un vecumgrupās, kā arī 101., 201., 301., 401., 501., 601., 701., 801., 901 un 1001. vietas ieguvējiem. Tradicionālās piemiņas medaļas saņems arī tie “Apkārt Alaukstam” dalībnieki, kuri sekmīgi finišējuši 10, 15 un 20 reizes.

Savukārt tautas slēpojums "Madona" notiek Smceres silā - vienā no labākajām biatlona bāzēm Latvijā, kur sniega pietika pat pērnajā ziemā. Ja par Alauksta sacensību sarīkošanu vēl varētu rasties šaubas, tad maz ticams, ka Madonā tās varētu tikt atceltas. Jo organizatoriem ir samērā pārliecinošs alternatīvais plāns.

Jau šobrīd Madonā ir sagatavots 20 kilometru slēpošanas trase, taču sacensībām tiks piedāvātā arī 30 kilometru meistarības brauciens un 10 kilometru veselības distance. Pamatdistancēm ir sagatavota alternatīvā trase 2,5 kilometru garajā rollerslēpošanas trasē.

Pieteikšanās sākusies arī "MySport kauss" slēpošanas sacensībām, kas plānotas 24. un 31.janvārī Pļaviņās. Pirmās plānotas slidsolī, otrās klasiskajā stilā. Sacensībās plānota sporta klases 21 kilometru distance un veselības klases 11 kilometru distance.

Visos slēpojumos tiks piedāvātas arī bērnu distances. Iepriekšējā pieteikšanās internetā "Apkārt Alaukstam" līdz 2.februārim, tautas slēpojumam "Madona" līdz 6.februārim, savukārt "MySport kauss" dalībniekiem tā noslēgsies jau 22. un 29.janvārī. Protams, visās sacensībās būs iespējams pieteikties arī pirms starta, taču ar krietni neizdevīgākiem nosacījumiem.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt