9.maijā velomaratons Ādažos – pasākums visai ģimenei

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Šogad 9. maijā ar aizraujošu ģimeņu velobraukšanas pasākumu “Ādažu MTB velomaratons” aizsāksies “Baltijasmaratoni.lv” organizēto sporta pasākumu sezona. Pasākumā būs trīs distances - "Turkish Airlines" 30 kilometru maratona distance, kurā atsevišķi izdalīta sporta klase un tautas klase, kā arī "LEGO’’ bērnu brauciens dažādām vecuma grupām.

"Ādažu MTB velomaratons ir pasākums visai ģimenei, kura mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un aktīvu brīvā laika pavadīšanu," pastāstīja , “Baltijasmaratoni.lv” pārstāvis Kaspars Tupiņš. MTB velomaratons Ādažos norisinās jau trešo gadu. “Riteņbraukšana ir pieejams un demokrātisks hobijs, un tā popularitāte tikai pieaug. Pagājušajā gadā sacensībās piedalījās gan rūdīti velobraucēji ar vairāku gadu desmitu pieredzi, gan pat divus gadus jauni mazie dalībnieki uz skrejriteņa, kurus pavadīja vecāki,” stāsta Kaspars Tupiņš, kurš pats ir ādažnieks, un šis pasākums ir viņa sirdslieta.

Šīs ir vienas no gada pirmajām MTB sacensībām, un Ādažu MTB velomaratona trase ir pielāgota dažādiem sagatavotības līmeņiem: garā distance dos iespēju profesionāliem braucējiem iesildīties kalnu velosipēdu sezonai, bet tautas distance būs piemērota ikvienam riteņbraucējam. Abas distances sāksies reģistrācijas punktā pie Ādažu vidusskolas, pāri Gaujas tiltam cauri mežam Kadagas ciema virzienā, ļaujot dalībniekiem izbaudīt vienu no skaistākajiem riteņbraukšanas maršrutiem Latvijā.

“Ādažos organizētais tautas sporta pasākums ‘’Ādažu MTB velomaratons‘’ ir lielisks pasākums sportiskā azarta cienītājiem, un bērniem,’’ uzsver Ādažu novada domes Sporta nodaļas vadītājs Pēteris Sluka.

"Turkish Airlines" 30 kilometru distances uzvarētāji tiks pie vērtīgām balvām no veikalu tīkla ‘’ZZK’’ , bet visi velomaratona dalībnieki pēc brauciena saņems piemiņas veltes, kā arī varēs  mieloties ar gardu zupu. Trasē būs arī divi dzirdināšanās punkti, kuros dalībnieki varēs stiprināt spēkus ar “EVIAN” ūdeni un “DION” izotoniskajiem dzērieniem sporta pudelēs.

Ādažu MTB velomaratons ir saliedējošs un sirsnīgs pasākums visai ģimenei, tāpēc paši mazākie sportisti tiks īpaši gaidīti LEGO bērnu braucienā Ādažu vidusskolas stadionā. LEGO braucienā starts notiks dažādās vecuma grupās, un visi bērnu brauciena dalībnieki saņems medaļas un diplomus atzinībā par piedalīšanos, turpretī paši ātrākie puiši un meitenes saņems īpašās balvas no LEGO. Bērniem līdz 12 gadu vecumiem dalība visos sezonas “Baltijasmaratoni.lv” pasākumos ir bez maksas.

Pasākumā būs īpaši padomāts arī par izklaides iespējām gan dalībniekiem, gan visu vecumu atbalstītājiem. Bērniem visu dienu pasākuma norises vietā būs iespēja gan izmēģināt “Strider” balansa riteņus, gan kārtīgi izlēkāties viņiem īpaši sarūpētās piepūšamās atrakcijās. Tikmēr gan pieaugušie velomaratona dalībnieki, gan viņu atbalstītāji varēs izmēģināt jaunākos šosejas un MTB velosipēdu modeļus no ZZK un saņemt konsultācijas par sev piemērotākā velosipēda izvēli tiem, kam šis lēmums vēl ir priekšā.

Ādažu MTB velomaratonam var reģistrēties elektroniski mājas lapā www.baltijasmaratoni.lv līdz 7. maijam (ieskaitot), vai arī klātienē maratona dienā 9. maijā no plkst.9.00.

Bērniem līdz 12 gadiem dalība MTB velomaratonā ir bez maksas. Pieaugušajiem dalības maksa Tautas distancē ir 3 eiro, bet Sporta distancē 5 eiro, reģistrējoties mājas lapā. Sacensību dienā dalības maksa būs 10 eiro. Numuri dalībniekiem tiks izsniegti sacensību dienā reģistrācijas punktā. Dalības maksā iekļauta profesionāli sagatavota trase ar atveldzēšanās punktiem, dalībnieku numuri, ēdināšana pēc sacensību finiša, kā arī medaļas un balviņas no pasākuma atbalstītājiem visiem dalībniekiem. Visiem, kam tas būs nepieciešams, būs pieejama medicīniskā palīdzība un velosipēdu serviss.

"Ādažu MTB velomaratonu" organizē Ādažu novada dome sadarbībā ar “Baltijasmaratoni.lv”. Pasākumu atbalsta "Turkish Airlines", "LUKOIL", "ZZK", "DION", ‘’EVIAN’’ "GARMIN", "Koblenz" un "Skandi Motors".

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti