320 km treniņš pirms 3900 km sacensībām

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

7. jūlijā plkst. 22 Liepājā tiks dots starts vēl nebijušam notikumam – “Transgandriskajam velobraucienam”, kas noslēgsies nākamajā dienā Valmierā.

Ikviens velobraukšanas entuziasts tiek aicināts pieņemt izaicinājumu un izbaudīt 320 kilometru (km) garu velobraucienu, kas būs pietuvināts vienai sacensību dienai garākajās riteņbraukšanas sacensībās Eiropā – “Transcontinental race” (TCRNo5), informē brauciena organizatori.

“Transgandrisko velobraucienu” vadīs Gandra atbalstītais velosportists Krišjānis Jansons-Ratiniks jeb Velomens, kurš pavisam drīz dosies ceļā uz Beļģiju, lai tur 28. jūlijā uzsāktu 3900 km garās transkontinentālās sacīkstes. 7. jūlijā notiks TCRNo5 treniņbrauciens no Liepājas uz Valmieru, šis attālums atbilst tieši vienai sacensību dienai – 320 kilometriem. Braucienā var piedalīties ikviens interesents, veicot kaut nelielu distanci kopā ar Krišjāni.

“Dalība transkontinentālajās sacensībās ir liels izaicinājums, jo sacensību formāts ir ļoti strikts. Tas neļauj izmantot nekāda veida palīdzību no malas, sportistiem pašu spēkiem jāplāno labākais maršruts, jāpiemeklē naktsmītnes un jāpārdomā nepieciešamās atpūtas pauzes. Izmantot atļauts tikai sabiedrībai publiski pieejamos un paredzētos pakalpojumus. Brauciena laikā riteņbraucējiem būs jāapmeklē četri kontrolpunkti, kas izvietoti reģiona augstākajās un iespaidīgākajās vietās, kopumā brauciens vedīs cauri 13 Eiropas valstīm. Šīs sacensības ir īpašas ar to, ka ne visi sportisti, kas pieteikušies braucienam, iekļūst dalībnieku sarakstā – ierasti sacensībām piesakās trīs reizes vairāk riteņbraucēju, nekā paredz sacensībās pieļaujamais dalībnieku skaits. Esmu ļoti gandarīts, ka starp vairāk nekā 300 dalībniekiem šogad sarakstā izdevās iekļūt arī man”, par sarežģītajām velosacensībām stāsta Krišjānis.

No plkst. 21 līdz 22 Gandra veikalā Liepājā, Bāriņu ielā 14, varēs apskatīt Merida velosipēdu pilnā komplektācijā, ar kuru Krišjānis dosies ceļā, kā arī aprunāties ar Krišjāni un uzzināt visu par gatavošanās procesu un plānoto braucienu.

Lai piedalītos braucienā, nepieciešams nodrošināties ar šādu inventāru: velosipēds, velosipēda lampiņas, ķivere, enerģijas uzkodas un dzērieni, kā arī laika apstākļiem piemērots apģērbs. Brauciena formāts būs pietuvināts tam, kā Krišjānis brauks TCRNo5 sacensībās, tādēļ nebūs pavadošā auto.

Velobrauciens ir bezmaksas. Pieteikšanās velobraucienam šeit.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti