«Rimi» Rīgas maratonā pirmoreiz mērīs skrējēju radīto kopīgo kinētisko enerģiju

"Rimi" Rīgas maratonā, kas dažādās distancēs risināsies 6. un 7. maijā, pirmoreiz tiks mērīta skrējiena laikā dalībnieku radītā kinētiskā enerģija.

Lielākajā līdzjušanas un enerģijas uzkrāšanas punktā pie Rīgas 2. ģimnāzijas, mūzikas un bungu rīboņas pavadīti, skrējēji šķērsos īpašu mērjoslu, kas akumulēs kinētisko enerģiju un konvertēs to kilovatstundās, lai noskaidrotu visu dalībnieku radīto enerģijas summu.

Organizatori būs parūpējušies, lai enerģiskākais līdzjušanas punkts būtu baudāms arī visiem neskrējējiem, jo fanot par skrējējiem līdzjutēji varēs dīdžeja vadībā, pasūtot spēka dziesmas sev un skrējējiem, kā arī iestiprinoties ar kafiju un uzkrājot spēkus ērtos pufos.

Rīkotāji atgādina, ka reģistrēties visām "Rimi" Rīgas maratona distancēm un Olimpiskās bērnu dienas skrējieniem var pasākuma oficiālajā mājaslapā. Skrējieni notiks klasiskajā maratonā, kā arī pusmaratonā, 10 km, 5 km un jūdzes distancē.

Savi skrējieni būs arī Olimpiskās bērnu dienas trasītēs. Vecākus aicina bērnus līdz 12 gadu vecumam pieteikt Olimpiskajai bērnu dienai pēc iespējas ātrāk, jo limits ir 7000 dalībnieku, kas, visticamāk, tiks sasniegts jau līdz aprīļa beigām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti