Limbažos notiks amatierteātru festivāls «Spēlesprieks»

No 30.jūlija līdz 1.augustam Limbažos pulcēsies amatieru teātru festivāla "Spēlesprieks" dalībnieki. Festivāls notiks reizē ar Limbažu pilsētas svētkiem un bagātinās tā programmu.

Festivālā "Spēlesprieks" būs iespēja noskatīties 18 izrādes, kuras izrādīs labākie Latvijas amatierteātri un arī vieskolektīvi no Dānijas, Igaunijas, Lietuvas un Gruzijas. Izrādes notiks dažādas pilsētas vietās - pagalmos, pilsdrupās, muzeja saimniecības ēkā, ražošanas telpās un laukumos, kurus teātri spēs piemērot iestudējumiem.

Pirmajā festivāla dienā 30.jūlijā varēs iepazīties ar trim teātriem: Valkas pilsētas teātri, Kharagauli tautas teātri (Gruzija) un Blomes amatierteātri, savukārt 31.jūlijā savā spēles priekā ar skatītājiem dalīsies "Joelahtme Lava grupp" (Igaunija), Ādažu amatierteātris "Kontakts", "Men and Women" (Dānija), Kauguru jauniešu teātris, Limbažu bērnu un jauniešu centra teātris "Kriksis", Rīgas teātra studija "Haritas" un Liepājas teātra studija.

1.augustā varēs novērtēt Kokneses amatierteātri, Ogres tautas teātri, Tukuma teātra studiju "Brīvā versija", Kuldīgas kustību teātri "Purple Line", Liepājas tautas teātri, Lubānas amatierteātri un Jelgavas jauno teātri.

Festivālā "Saulesprieks" būs skatāmas tādas izrādes kā Moljēra "Skapēna nedarbi", Aspazijas "Ragana", Leldes Stumbres "Dialogi", Raiņa "Zelta zirgs" un citas.

Plašāka informācija pieejama Ausekļa Limbažu teātra mājaslapā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti