Dramaturgu teātris viesojas Liepnā

30. jūlijā Dramaturgu teātris viesosies Alūksnes novada Liepnā, kur plkst. 19.30 Saidupītes estrādē teātra cienītājiem būs iespēja noskatīties Austra Pirktiņa lugu "Nekādu problēmu", kas ieturēta veco, labo franču kriminālo kinokomēdiju par slaido gaišmati ar melno kurpi stilistikā.

“Katram no mums ikdienā rodas dažādas problēmas, ar ko tiekam galā, kā nu protam. Lugas personāži tās risina katrs savā manierē - viens ar viltu, cits izmanto stratēģisku domāšanu, vēl cits - tās naivi ignorējot un atliekot to risināšanu uz citu dienu. Skatītājam tiek piedāvāts plašs emociju spektrs, no kā katrs var smelties sev patīkamo,” par savu darbu saka jaunais autors.

Lomās izrādē būs skatāmi Dramaturgu teātra aktieri.

Arī augustā Dramaturgu teātris turpinās darbu un Kamerzālē Rīgā būs iespējams noskatīties citas skatītāju iecienītas izrādes: Andra Zeibota pravietisko šausmu komēdiju “Melnais pasts” (11. augustā), Hermaņa Paukša komēdiju „Godīgā meitene” (17. augustā), Zeibota psiholoģisko drāmu “Radio “Lux”” (26. augustā) un Ulda Karlova-Karlovska simbolisko drāmu dzejā „Nav laimes” (31.augustā). Visu izrāžu sākums ir plkst. 19.30.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas māksla
Kultūra
Jaunākie
Interesanti