Ar dižkoncertu tautas deju ansamblis «Liesma» atzīmēs 70.gadskārtu

30.aprīlī plkst.18 starptautiskajā izstāžu centrā "Ķīpsala" notiks tautas deju ansambļa "Liesma" 70 gadu un slavenā horeogrāfa, deju pedagoga, deju svētku virsvadītāja, Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliera Imanta Magones 80 gadu jubilejai veltīts dižkoncerts "Ar liesmu sirdī un dejā".

Koncerta pirmajā daļā, kuras devīze ir "Es nāku no liesmas", varēs redzēt visu paaudžu tautas deju ansambļa "Liesma" dejotājus, kuri izdejos "Liesmas" repertuāra skaistākās latviešu izcilu horeogrāfu dejas.

Otrajā daļā ar nosaukumu "Imanta Magones liesmojošie deju svētki" tiks izdejotas skaistākās Imanta Magones dejas. Tajā piedalīsies bijušie un pašreizējie "Liesmas" dejotāji - Imanta Magones radītās deju skolas tradīciju turpinātāji, kā arī kādreiz tautas deju ansamblī "Liesma" dejojušie dalībnieki jau ar saviem vadītajiem deju kolektīviem.

Kā norāda pasākuma rīkotāji, "Liesma" bija Imanta Magones ģimene, tāpēc "Liesmas" biogrāfija ir arī Imanta Magones biogrāfija, bet piederība pie šīs ģimenes vieno gan dažādu paaudžu dejotājus, gan viņu tuviniekus un draugus.

Tautas deju ansamblis aicina visus "Liesmas" līdzjutējus, atbalstītājus, draugus, liesmiešu vecākus, vecvecākus, bērnus un mazbērnus, visas Latvijas dejas entuziastus atcerēties Imanta Magones darba gadus "Liesmā", dejai veltīto laiku, enerģiju un mīlestību, izjust dejas mirkļa skaistumu, maģiju un vērienīgumu, apzināties lielās dejotāju kopības spēku latviešu skatuves dejas tradīciju kopšanā un tālāk nodošanā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt