Latvija ir cilvēki, kas neliec muguru svešinieku priekšā. Laura un Artūra Reiniku sveiciens svētkos

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Mana Latvija ir cilvēki, kas neliec muguru svešinieku priekšā un ir savas zemes saimnieki. Mana Latvija ir cilvēki man līdzās, Latvijas Radio 2 sveicienā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā uz jautājumu “Kas ir tava Latvija?” atbildēja mūziķi Artūrs un Lauris Reiniki.

Artūrs Reiniks par to, kas viņam ir Latvija
00:00 / 00:59
Lejuplādēt

“Mana Latvija – vispirms tā ir daba ar savu neatkārtojamo pļavu, mežu, zemes smaržu, kura tevi neatstāj, lai arī cik tālu tu būtu pasaulē. Mana Latvija – tā ir tauta, kas tur godā mūsu senču latviskās vērtības un dzīves gudrību. 

Mana Latvija – tie ir cilvēki, kas neliec muguru svešinieku priekšā un ir savas zemes saimnieki. 

Mana Latvija ir dziedoša Latvija, kas smeļas spēkus mūsu dainās. Lai visiem priecīgi, pacilājoši un skanīgi svētki ar Latviju sirdī,” svētkos novēlēja Artūrs Reiniks. 

Lauris Reiniks par to, kas viņam ir Latvija
00:00 / 00:55
Lejuplādēt

“Arī es šodien sūtu lielus sveicienus mūsu valstij un tās iedzīvotājiem neatkarības atjaunošanas svētkos,” pievienojās Lauris. 

“Kas ir mana Latvija? Mana Latvija ir meži, garās saulainās dienas vasarā, Jūrmala, skaistās pludmales, Dziesmu svētki un Vecrīga. Protams, pats galvenais – mana Latvija ir cilvēki. Cilvēki man līdzās, kurus es satieku, gan strādājot, gan ciemojoties un apbraukājot visu Latviju. Tikmēr, kamēr mēs būsim labi, arī Latvija būs laba!” viņš uzsvēra.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti