Vaicā viedokli par satiksmes slēgšanu Tērbatas ielā

Ikviens interesents ir aicināts izteikti viedokli par Tērbatas ielas posma eksperimentālo pārveidošanu par gājēju un riteņbraucēju ielu, informēja Rīgas domes pārstāve Iveta Bulāne.

Rīgas pašvaldībā pirmo reizi ir īstenota pilsētas vasaras ielas ideja, uz vienu mēnesi – līdz 17. augustam - slēdzot transporta satiksmi Tērbatas ielā posmā no Elizabetes ielas līdz ieejai Vidzemes tirgū un atvēlot to gājējiem un riteņbraucējiem, ielu tirdzniecībai un dažādiem pasākumiem.

Eksperimenta rezultātu novērtēšanai pašvaldība sākusi pētījumu, lai novērtētu apmeklētību, kā arī iegūtu viedokļus un rekomendācijas par projekta norisi un organizāciju un sagatavotos līdzīgu projektu īstenošanai.

Pētījumu laikā līdz 16. septembrim tiks veikti novērojumi par ielas apmeklētājiem un lietotājiem, kā arī veikta uzņēmēju, iedzīvotāju un apmeklētāju anketēšana.

Līdz 16. septembrim ikviens interesents var izteikt savu viedokli par Tērbatas ielas eksperimentu, aizpildot anketu šeit.

Līdztekus tam tiks apkopoti arī citi dati, piemēram, informācija par vides kvalitātes izmaiņām, drošību pilsētvidē, pagaidu labiekārtojumu, eksperimenta ietekmi uz uzņēmējdarbības attīstību un finanšu rādītājiem.

Satiksmi Tērbatas ielā plānots atjaunot no 17. augusta pulksten 8.00.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pilsētvide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti