Urbānā ekskursija Dzirciemā. Reperis Prusax iepazīstina ar savām bērnības vietām

Reperim Prusax Rīgas rajonu robežas ir izplūdušas, bet par savu bērnības apkaimi viņš tomēr sauc Dzirciemu. Pieci.lv “Piecas kartes” kopā ar mūziķi apskatīja vietas, kur savulaik tika pavadīta ikdiena.

Prusax rāda savu skolu, tai blakus esošo saldumu veikalu un “skeitparku” jeb apmales un puķu dobes, ko izmantoja, lai taisītu trikus. 

“Katram pagalmiņam ir savs vaibiņš,” Dzirciemu raksturo Prusax. Viņš izrāda arī vietu, kas bijusi viena no pirmajām mūziķa darba vietām.

Dzirciema karte

Projekts “Piecas kartes” aicina ikvienu iepazīt Rīgas urbānos plašumus un dzīvi ārpus centra. Katrai Rīgas apkaimei ir sava “Brīvības iela” “Centrālā stacija” un īpašas lokācijas, ar kurām “Piecas kartes” augustā iepazīstina zināmi mūziķi, kuri tur uzauguši. Dziedātāja Patrisha jau iepazīstināja ar savām bērnības vietām Vecmīlgrāvī, mūziķis Jānis Krīvēns - ar savām vietām Ziepniekkalnā, dziedātājas Dvīnes - ar savām vietām Purvciemā

"Piecas kartes" mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz pilsētas nozīmi cilvēku dzīvēs un atgādināt, ka ikviens ir pilsētas radītājs, tostarp piedaloties vēlēšanās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti