Svētdien Rīgā satiksmes un sabiedriskā transporta kustības ierobežojumi triatlona sacīkšu dēļ

Saistībā ar triatlona sacensībām svētdien noteikti satiksmes ierobežojumi Mūkusalas ielas posmā un nobrauktuvē no Akmens tilta, Pārdaugavas pusē. Satiksmes ierobežojumi ietekmē arī atsevišķus ''Rīgas Satiksmes'' sabiedriskā transporta maršrutus.

“Svētdien, 12.augustā, RĪgā tiek organizētas triatlona federācijas rīkotās sacensības, un tāpēc būs slēgta kustība Mūkusalas ielā un Bieķensalas ielas virzienā, uz Akmens tilta un pa nobrauktuvi no Akmens tilta līdz Akmeņu ielai. [Satiksmes ierobežojumi] būs spēkā no kustības sākuma līdz apmēram septiņpadsmitiem.

Arī “Rīgas satiksme” ir pakļauta šīm izmaiņām, tāpēc ir izmaiņas vairāku autobusu un trolejbusu kustības grafikā. Tas attiecas uz 10., 23. un 26.autobusu un 27.maršruta trolejbusu.

Ar kursēšanas izmaiņām visērtāk iepazīties “Rīgas satiksmes” mājaslapā,” skaidroja “Rīgas satiksmes” pārstāvis Viktors Zaķis.

Rīgā gaidāmi satiksmes ierobežojumiKristaps Feldmanis

  Sīkāku informāciju par izmaiņām sabiedriskā transporta kustības maršrutos var iegūt arī zvanot uz "Rīgas satiksmes" informatīvo tālruni – 80001919.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Pilsētvide
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti