Rīgas Centrāltirgus gaļas paviljons varētu pārtapt par koncertzāli; tirgus vadība gan norāda: viss domes rokās

Turpinot Rīgas Centrāltirgus paviljonu rekonstrukciju, gaismā nākusi ideja, ka no pārējām būvēm atstatus esošo gaļas paviljonu tuvākajos gados varētu pārveidot par koncertzāli.

Tirgus valdes priekšsēdētājs Artis Druvinieks gan uzsver, ka tā ir tikai viena no idejām, turklāt tirgus nākotnes lēmēja ir Rīgas dome kā īpašniece. Pašlaik kā nākamais rekonstrukcijai gatavojas zivju paviljons.

Rīgas Centrāltirgus gaļas paviljons varētu pārtapt par koncertzāliEdgars Kupčs

  “Tas nebūt nekādā gadījumā nav Centrāltirgus vadības kompetencē – pieņemt šos lēmumus. Rīgas dome ir akcionārs, un ir dažādas versijas bijušas, ne tikai koncertzāle,” skaidroja Druvinieks.

  Šobrīd esot zināms stratēģijas plāns, kas paredz secīgu paviljonu atjaunošanu. Pirmais būšot zivju paviljons, kuru paredzēts atvērt 2020. gada beigās – 2021. gada sākumā. Tālāk atjaunot paredzēts pašreizējo piena paviljonu, un tas arī varētu aizņemt pusotru divus gadus.

  “Un tad mēs nonākam pie gaļas paviljona, domājot arī par koncertzāli, jo šajā kontekstā kādreiz tika izskanējusi šī doma. Es negribētu to šobrīd apstiprināt, jo tā ir radoša pieeja, ko varētu izdarīt pilsētai par labu, bet nekāda seguma šobrīd šīm runām nav,” stāstīja Druvinieks.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Pilsētvide
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti