Rīgas Centrāltirgū sāk atjaunot Piena paviljonu, nākamais - Zivju paviljons

Pēdējā darbdiena pirms atjaunošanas darbiem svētdien ir Rīgas Centrāltirgus Piena paviljonam, nākamnedēļ atvērs Gastronomijas paviljonu, bet drīzumā paredzēts slēgt rekonstrukcijai Zivju paviljonu. Lai tirgotājiem un apmeklētājiem nodrošinātu ērtu un mūsdienu prasībām atbilstošu vidi, uzņēmums turpinās iesāktos paviljonu atjaunošanas darbus.

Tirgus aicina visus nomāt gribētājus pieteikties uz brīvajām tirdzniecības vietām kādā no citiem paviljoniem. Centrāltirgus pārstāvis Aleksandrs Šuņins Latvijas Radio pastāstīja, ka remonts Piena paviljonā nebūs tik vērienīgs kā Gastronomijas paviljonā, bet ir nepieciešams sagatavot telpas Zivju paviljona nomniekiem. Viņi vēlāk uz sava paviljona remonta laiku pārcelsies uz atjaunoto Piena paviljonu.  

Centrāltirgus pārstāvis Aleksandrs Šuņins par atjaunošanas darbiemEdgars Kupčs

  Zivju paviljonā tuvākajā laikā paredzēta liela rekonstrukcija, pēc kuras noslēguma zivis atkal pārdos ierastajā vietā. Piena paviljona nominiekiem tikmēr būs iespēja tirgot savu preci Gastronomijas paviljonā, kas atvērsies otrdien, 15.janvārī. 

  Atjaunotajā Gastronomijas paviljonā līdz ar virkni jau zināmiem vietējiem ražotājiem tiek solīts arī plašs mājražotāju produkcijas un bakalejas produktu sortiments. Tur gan vēl turpināsies labiekārtošanas darbi ēdināšanas zonā, taču drīzumā arī tā tiks atvērta apmeklētājiem. Tirdzniecības zāles atjaunošana un aprīkošana izmaksāja gandrīz divus miljonus eiro.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Pilsētvide
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti