Rīgā pirmo reizi svētku rotā iemirdzēsies arī parki pilsētas apkaimēs 

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Pirmo reizi, sagaidot Ziemassvētkus, līdztekus ierastajam noformējumam no 18. decembra svētku rotā iemirdzēsies arī seši Rīgas parki un iecienītas pastaigu vietas, tādējādi papildinot pilsētvides noformējumu ne tikai galvaspilsētas centrā, bet arī apkaimēs – Anniņmuižas parkā, Dzegužkalnā, Ēbelmuižas parkā, Sarkandaugavas kalna parkā, alejā Biķernieku mežā un Pļavnieku Bērzu birzī, informēja Rīgas domē.

Lai dažādotu un bagātinātu ikgadējo svētku pilsētvides noformējumu un vienlaicīgi atbalstītu radošo industriju uzņēmējus, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludināja Ziemassvētku un Jaungada pilsētvides noformējuma projektu līdzfinansēšanas konkursu, kura rezultātā atbalstīti seši projekti – “Kā sniegi kalnu galotnēs”, gaismas pastaigu taka “Brīnumu meklējot”, vides mākslas objekts ”Sals”, “Planēta – Ēbeļmuižas parks”, “Zvaigžņu dārzā”, “Atspoguļdārzs”.

Pilsētā apskatāmas 20 pašvaldības nodrošinātas un rotātas svētku egles, elektrisko dekoru noformējums, vides objekti un instalācijas izvietotas gan Esplanādē, Neatkarības laukumā, pie Rīgas Kongresu nama, Vērmanes dārzā, Uzvaras parkā, Viestura dārzā, Buļļu ielas aplī,  Maskavas dārzā, Vecrīgā, Brīvības ielā un, iebraucot Rīgā – Lielirbes ielā, Brīvības gatvē, Ulmaņa gatvē un citviet pilsētā. 

Pilsētas pašvaldības svētku noformējuma izvietojums ir apkopots kartē, kas no 19. decembra būs pieejama tīmekļa vietnē "www.kultura.riga.lv". Arī iedzīvotājiem ir iespēja papildināt karti, sūtot e-pastā: [email protected] adresi un nosaukumu izgaismotiem objektiem, mājām, pagalmiem, iestāžu svētku rotai un veikalu skatlogiem. Iesūtītais pilsētvides svētku noformējums kartē tiks iekļauts ar ierakstu “Iedzīvotāju Ziemassvētku noformējuma favorīti”. Tāpat iedzīvotāji rosināti dalīties sociālajos tīklos ar svētku noformējuma fotogrāfijām, lietojot mirkļabirku “RotāRīgu” – #rotārīgu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti