Ikšķilē apmeklētājiem pieejams jaunais skeitparks

No 1. jūlija apmeklētājiem publiski pieejams ir Ikšķiles jaunais skeitparks, informēja Ikšķiles novada pašvaldības pārstāve Inga Šulca. Tas ir Baltijā šobrīd lielākais āra monolīta skeitparka laukums.

2019. gadā tika demontēts vecais Ikšķiles skeitparks, kas tika uzcelts 2013. gadā. 2019. gadā pašvaldība saņēma atbalstu projekta “Skeitparkam Ikšķilē būt!” īstenošanai.

Projekts tiek īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai” ietvaros ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu un Ikšķiles novada pašvaldības finansējumu.

Projekta ietvaros attiecināmo izmaksu summa ir 10 000 eiro, no kuriem 90% ir ELFLA finansējums un 10% jeb 1000 eiro ir pašvaldības finansējums. Projekta mērķis ir attīstīt brīvā laika pavadīšanas iespējas un popularizēt aktīvu dzīves veidu novada iedzīvotājiem.

Skeitparka oficiālais atklāšanas pasākums tiek plānots sporta un izklaides festivāla “IKfest 2020” ietvaros 25. jūlijā. Pasākumā plānota skeitparka svinīgā atklāšana, kuras laikā tiks novadīta skeitparka lietošanas instruktāža un ir paredzēti dažādi triku demonstrējumi, kā arī strītbola sacensības posms “Ikšķiles rags”, ģimeņu aktīvās atpūtas pasākums “Mazais stiprinieks” un Ikšķiles novada jaunatnes diena. Pasākuma noslēgumā ir paredzēts bezmaksas koncerts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pilsētvide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti