Arkādijas parkā notiks Pārdaugavas svētki

Jau desmito reizi Arkādijas parkā norisināsies Pārdaugavas svētki, Latvijas Radio informēja pasākuma režisore Rita Reliņa. Viņa pastāstīja, ka šī gada pasākums izceļas ar īpaši daudzveidīgu programmu.

Dažādas nodarbes norisināsies, sākot no plkst. 12.00, svētku programma paredzēta visu  vecumu apmeklētājiem – gan lieliem, gan maziem. Kā uzsvēra pasākuma režisore Rita Reliņa, mērķis ir lepoties ar visām Pārdaugavas iestādēm – gan kultūras iestādēm, gan skolām un jauniešu centriem.

“Pa šiem gadiem mums pievienojušās arī dažādas cilvēku iniciatīvas, kas darbojas Pārdaugavā. Mēs visu sezonu esam gatavojušies, un sezonas noslēgums ir skaista sanākšana kopā,” teica Reliņa.

Rita Reliņa stāsta par Pārdaugavas svētkiem
00:00 / 01:14
Lejuplādēt

Viņa arī atklāja, ka šogad notiks īpaša akcija – Arkādijas parkā kalna galā būs izlikts neliels fragments no sētas. Svētkos ikviens esot aicināts atzīties mīlestībā Pārdaugavai vai kādam cilvēkam – uzrakstīt savu atzīšanos uz sirsniņas un pienaglot to pie sētas.

“Kad svētki beigsies, mēs no šīm sirsniņām izveidosim objektu. Un tā ir mūsu tradīcija – ja svētku laikā kaut kas izveidojas, tad to kā ceļojošu izstādi dodam visām Pārdaugavas iestādēm,” skaidroja Reliņa.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti