4. studija

Kā viens ciems otram mācīja labu uzvedību un satiksmes noteikumus?

4. studija

Kā Rīgas sabiedriskais transports tiek galā ar sastrēgumiem?

Kāpēc Aleksandra Grīna bulvāris Rīgā izskatās aizmirsts?

Aleksandra Grīna bulvāra apkārtnes iedzīvotāji sūkstās par putekļiem un nesakoptību

Šķērsojot Akmens tiltu un nonākot Pārdaugavā, turpat netālu ir rakstnieka Aleksandra Grīna vārdā nosauktais bulvāris, kas atrodas pie Uzvaras parka, taču iedzīvotāji norāda, ka daļa ielas ir asfaltēta un sakārtota, bet daļa – jau gadiem šķiet pamesta novārtā un putekļiem klāta. Kā noskaidroja Latvijas Televīzijas raidījums "4. studija", Rīgas domes plānos neietilpst ielas izbūvēšana. Turklāt pašvaldībā uzsvēra – iela nemaz nav paredzēta automašīnām, cilvēki to iebraukājuši paši.

Aleksandra Grīna bulvāris ir iela Rīgā, Āgenskalna apkaimē, un ir vairāk nekā 800 metru gara. Iedzīvotāji ir neizpratnē, kāpēc jau gandrīz 28 gadus neviens nav pacenties ielu sakopt visā tās garumā.

Raidījuma "4. studija" skatītāja Aija Ozoliņa vaicāja: "Vai tiešām Rīgas kungiem nav neērti, ka slavenā rakstnieka vārdu nes tāds zemes ceļš? Bedru un grambu strīpa, nevis bulvāris. Pēdējā laikā bulvāra skatu vēl vairāk bojā ārkārtīgi izcili novietoti atkritumu konteineri."

To, ka iela ir kā izaicinājums, raidījumam apliecināja arī vairāki aptaujātie iedzīvotāji, norādot uz putekļiem, kuru dēļ pat logus mājās nevar atvērt.

Šis bulvāris ar asfalta segumu ir pagodināts vien līdz viesnīcai. Līdz pat Bāriņu ielai gar daudzdzīvokļu namiem vairāku simtu metru garumā ir parasts, laukiem raksturīgs ceļš, kas vasarā putekļo, bet ziemā slīd!

Rīgas domes (RD) Satiksmes departamentā norādīja, ka Grīna bulvāra nesakārtotā daļa automašīnām nemaz neesot paredzēta – to cilvēki iebraukājuši paši un pašvaldībai nav plānu šo ielu tuvākajā nākotnē remontēt.

Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes projektu koordinatore Lelde Rudzika raidījumam rakstiski norādīja: "Aleksandra Grīna bulvāris posmā no Daugavgrīvas ielas līdz Slokas ielai ir izbūvēts un tā uzturēšanu veic RD Satiksmes departaments. Tālākā A.Grīna bulvāra daļa, no stāvlaukuma pie Slokas ielas līdz Bāriņu ielai, ir neizbūvēta ielas daļa. Neizbūvētā A.Grīna bulvāra daļa nav paredzēta transportlīdzekļu caurbraukšanai, jo tā atduras pret strupceļu pie Bāriņu ielas. Šobrīd neizbūvēto A.Grīna bulvāra daļu nav plānots izbūvēt."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti