Rīgā tapuši jauni noteikumi vides reklāmām

Ar mērķi veicināt kvalitatīvas pilsētvides attīstību un sabiedrības izpratni par sakārtotu un sakoptu pilsētvidi, tādā veidā par ieguvējiem radot gan uzņēmējdarbības vidi, gan pilsētvidi, gan sabiedrību kopumā, Rīgas dome plāno pieņemt jaunus noteikumus, kas regulē reklāmu, izkārtņu un citu informatīvo materiālu izvietošanas un afišu stabu un stendu izmantošanas kārtību galvaspilsētā. Par sagatavotajiem saistošajiem noteikumiem šodien spriedīs Pilsētas attīstības komitejā.

Rīgā tapuši jauni noteikumi vides reklāmām
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

Turpmāk Rīgā būs aizliegts izvietot transparentus, kas novilkti starp kokiem, stabiem, ēkām un citām konstrukcijām, lai pilsētvidi nepiesārņotu ar dažāda veida un pārspīlētām reklāmām. Aizliegs arī pārblīvēt ēkas fasādi un vidi ar kolorītām reklāmām, kā arī aizliegts reklāmas pārsātināt ar tekstuālo un grafisko informāciju, teikts noteikumu projektā.

Izvietojot reklāmu, nedrīkstēs būt redzami tās montāžas stiprinājumi. Aizliegs izvietot reklāmu uz nesakoptām ēkām. Bet, piemēram, Vecrīgā būs atļauts izvietot tikai īpaši noteiktus burtus un logotipus.

Tā kā digitālo reklāmu izvietošana kļūst arvien populārāka, noteikumos ir izveidota arī jauna nodaļa ar nosacījumiem digitālo ekrānu izvietošanai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti