4. studija

4. studija

4. studija

Kalupes pagasta iedzīvotāji neizpratnē - kāpēc aizmirsta Baltmuižas kapsēta?

Tīnūži-Koknese: 60 km bez iespējas uzpildīt degvielu! Kāpēc autovadītāji par to netiek informēti?

Uz Tīnūžu-Kokneses ceļa garš posms bez benzīntankiem un norādēm par to trūkumu

Lai arī autoceļa Tīnūži-Koknese būve izmaksāja daudzus miljonus eiro, nauda nav atradusies informatīvajām ceļa zīmēm, lai autovadītājus informētu par to, ka 60 kilometru garā ceļa posmā nav ne degvielas uzpildes stacijas (DUS), ne ēstuves, ne labierīcību. 

Valsts AS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) Satiksmes organizācijas uzraudzības daļas vadītājs Guntars Brālis piekrīt, ka varētu uzstādīt kādu informatīvo ceļa zīmi, lai autovadītāji laikus zinātu, kur ir tuvākā DUS.

Šādu zīmi varētu izvietot uz ceļa pie iepriekšējiem benzīntankiem, brīdinot, ka nākamā DUS ir vien pēc desmitiem kilometru.

"Mums iepriekšējais tanks ir Salaspilī, ja nemaldos. Nākošie ir kaut kur Koknesē. Tātad tur būtu jāizvieto. Bet tas ir diezgan sarežģīti, jo tur ir citi ceļi, un ceļi samezglojās, un tā informācija būs novēlota," sprieda Brālis.

Viņš norādīja, ka Latvijā ir pietiekami daudz benzīntanku – tie ir pieejami uz visiem galvenajiem autoceļiem, un attālumi starp tiem nav tik būtiski, lai autovadītāji būtu jāinformē par nākamo DUS. "Varbūt šis posms vienkārši tāds negatīvs ir trāpījies," noteica LVC pārstāvis.

Brālis nenoliedza, ka ideja par informatīvās zīmes uzstādīšana nav slikta, taču jautājums ir par to, kas segtu šīs izmaksas.

LVC ieskatā, par to drīzāk būtu jādomā pašiem benzīntankiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Motori
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti