Tuvojas dubļu svētki un sezonas noslēgums apvidus auto sacensībās

2014.gada Latvijas "trofi reidu" čempionāts un "NEZ" čempionāts ir nonācis finiša taisnē, trīs nedēļas pirms sezonas noslēguma posma reģistrētas 70 tehnikas vienības, kas 21.-23.novembrī Igaunijā piedalīsies dubļu svētkos.

 

"Avo Šults Memorial Race 2014" būs vairākas sacensības vienlaicīgi. Pirmkārt, tas būs "4×4 NEZ Championship 2014"  4.posms, otrkārt, - 2014.gada Igaunijas "4x4 Off-road" čempionāta 4.posms, treškārt, Latvijas atklātā "Trofi reidu" čempionāta 5.posms, ceturtkārt, Latvijas atklātā "Trofi reidu" čempionāta Tūrisma kausa izcīņas 5.posms.

"Avo Šults Memorial Race" vienmēr ir iespēja pārbaudīt spēju robežas. Sacensības Igaunijā nekad nav bijušas vieglas un nesolās tādas būt arī šoreiz.

Sacensību 24 stundu formāts paredz prologu piektdienas, 21.novembra vakarā ar neilgu pagulēšanu un sapulci sestdienas agrā rītā (plkst. 4:00), kam seko starts individuālais starts un finišs svētdienas rītā ne vēlāk par septiņiem.

Tūrisma klasē starts tiks dots sestdien, 22.novembrī plkst. 6:30 un finišs tiks slēgts vakarā plkst. 20:00.

Igaunijā kārtība ir mazliet skaidrāka, kā citās kaimiņvalstīs un prasības ir striktas, tiesneši nepielūdzami un tehniskie noteikumi tiek ievēroti diezgan pedantiski. Dalībniekiem ieteicams uz sapulci ierasties ar nelielu rezervi, jo ir gadījies, ka pāris kavētas minūtes un kolēģu klusēšana noslēdzas ar novembra peldi dubļos.

Pirms Latvijas atklātā "Trofi reidu" čempionāta noslēdzošā, 5.posma Igaunijā, kopvērtējuma tabulā "TR1" klasē pirmie ir pagājušās sezonas uzvarētājs Dzintars Urniežus ar stūrmaņiem Induli Pakalnīti un Jāni Kancānu. Ar iespējām veikt korekcijas tabulā, aiz viņiem otrajā vietā atrodas Viktors Pahomovs ar stūrmani Viesturu Tučinu. Trešie ir Aigars Ragovskis ar stūrmaņiem Aivi Japinu, Oskaru Strēlnieku un Dmitriju Savicki – vien par vienu punktu priekšā vecmeistaru ekipāžai – Alvim Pētersonam un Aigaram Motivānam.

"4×4 NEZ Championship" izcīņā "TR1" klasē līderi ir Dzintars Urniežus, Indulis Pakalnītis un Jānis Kancāns.  Otrie ir Alvis Pētersons ar stūrmani Aigaru Motivānu. "TR3" klasē, pirmie ir Vilnis Zeiza ar Aigaru Zeizu. "ATV" braucēji Kārlis Svārups ar Eduardu Grāvīti ir Latvijas čempionāta kopvērtējuma līderi.

Tūrisma kausa izcīņā līderu gods nemainīgi paliek pie Freibergu dinastijas, otrajā vietā atrodas Arnis Pušs ar komandas biedriem Alvi Reinšmitu, Edmundu Melveri un Edvardu Ošupu. Trešo vietu šobrīd ieņem Artūrs Kuncis ar stūrmaņiem Oskaru Žvaginu, Aināru Nagli un Kristapu Jāni Kunci.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Motori
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti