Šogad 333 Ziemas kausam unikāls sacensību formāts

Sporta kompleksā „333”, atklājot ziemas sezonu, jau devīto gadu tiek rīkots 333 Ziemas kauss - daudzposmu sacensības standarta automašīnām, kas norisinās slēgtā trasē. Šogad sacensību organizatori pārsteidz dalībniekus ar vēl nebijušu sacensību formātu, kas paredz atšķirīgus ieskaites formātus katrā no pieciem čempionāta posmiem.

2015./2016.gada 333 Ziemas kausa sacensības norisināsies pēc izturības, sprinta, klasiskās un paralēlās braukšanas principiem. Sezona paredzēta no šī gada 19.decembra līdz 2016.gada 12.martam.

„Jau devīto ziemu pēc kārtas rīkojam šīs ziemas sacensības automašīnām, kurās ar katru gadu piedalās aizvien vairāk dalībnieku. Lai padarītu sacensības aizraujošākas jau to veterāniem un radītu interesi par autosportu tiem, kuri šogad piedalīsies pirmo reizi, pilnveidojām ierasto sacensību formātu,” par šīs sezonas 333 Ziemas kausu stāsta Haralds Šlēgelmilhs, Sporta kompleksa 333 vadītājs. „Jaunais nolikums paredz, ka katrs no pieciem posmiem ļaus parādīt dažādas autovadīšanas iemaņas, kā arī izbaudīt un braukt saskaņā ar pasaulē iecienītiem sacensību principiem. Ceram, ka šo uzlabojumu rezultātā cīņa par 333 Ziemas kausa čempiona titulu būs spraiga līdz pat martam! ”

Kā ierasts, 333 Ziemas kauss notiks trīs ieskaites grupās standarta automašīnām ar priekšpiedziņu, aizmugurējo piedziņu un pilnpiedziņu. Sacensībās piedalīties var ikviens autobraucējs ar standarta automašīnu, kas ir aprīkota  ar jebkura zīmola rūpnieciski ražotām ielas riepām.

Par dalībnieku motivēšanu šogad ir parūpējušies vairāki sacensību atbalstītāji, nodrošinot kopējo balvu fondu 5000EUR vērtībā. Plašāka informācija par sacensībām, sacensību nolikums un pieteikšanās anketa - www.333.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Motori
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti