Rīta Panorāma

Komponista un pianista Krista Saržanta koncerts LNB Ziedoņa zālē

Rīta Panorāma

Ķelnē visiem skolēniem izdala sejas vairogus

Pandēmijas laikā uzsāk auto simulatoru biznesu

Pandēmijas laikā divi draugi uzsāk auto simulatoru biznesu

Divi draugi Jānis Hāns un Jānis Vanks pandēmijas laikā atklājuši auto simulatoru zāli sportam un izklaidei. Tā ir iespēja ikvienam interesantam maksimālu tuvu realitātei sajust, kā tas ir - būt par auto sacīkšu braucēju.

Covid-19 pandēmija abiem uzņēmējiem negaidītā veidā izvērtusies arī par veiksmi, jo  visas auto sporta klātienes sacensības ir atceltas, savukārt profesionālie sportisti tieši šobrīd trenējas un sacenšas savā starpā virtuālajā vidē.

Nepieciešamos sešus simulatorus, kas aprīkoti ar īstām sporta stūrēm, pedāļiem, ātrumu pārslēgiem, rokas bremzēm un sacīkšu auto krēsliem, abi uzņēmēji pasūtījuši jau pērnā gada beigās. Šī ir lielākā šāda veida simulatoru zāle Latvijā.

 “Viss jau bija pasūtīts, un tad bija tikai jautājums, vērt vaļā vai simulatorus atstāt mājās un pabraukāties pašiem. Nebija atkāpšanās ceļu. Noriskējām, atvērām,” stāstīja “E-race” īpašnieks Hāns.

“Autosportisti ir teikuši, ka iekšējais uztraukums pirms starta šeit ir. Vienīgais, kā šeit pietrūkst, ir baiļu efekti,” norādīja Hāns.

Online var saslēgt visus sešus simulatorus. Ir iespējams braukt pa Biķernieku trasi vai jebkuras citas pasaules valsts trasi. Var izvēlēties no PSRS laika automašīnām līdz pat F-1,” par auto simulatoriem stāstīja Hāns.

Pēc katra cilvēka iekārtas tiek dezinficētas. Braucēji viens no otra atrodas divu metru attālumā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Motori
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti