Indijā entuziasts ar īpašu auto brīdina par Covid-19 briesmām

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Lai brīdinātu sabiedrību par Covid-19 bīstamību, kāds Indijas iedzīvotājs nolēma izveidot automašīnu, kas izskatās pēc koronavīrusa.

Indijā, kur dzīvo vairāk nekā miljards cilvēku, ne visi ievēro noteiktos piesardzības pasākumus. Tamdēļ Sudhakars Jadavs nolēma izstrādāt sfērisku transportlīdzekli, kas izskatās pēc vīrusa, kas izraisa Covid-19 .

Vīrietis plāno ar to braukt  pa Indijas pilsētu Haidrabadu, brīdinot cilvēkus par briesmām, kas viņus varētu piemeklēt, neievērojot sociālo distanci.

“Es izveidoju šo auto, kas izskatās līdzīgs koronavīrusam. Tam ir motors, un ar to var braukt ar ātrumu līdz 40 kilometriem stundā. Tam ir seši riteņi, ar to var griezties un braukt. Tas domāts vienai personai. Es ar to braucu, lai visus brīdinātu par vīrusa bīstamību. Palieciet mājās!” saka Sudhakars.

Vīrietis jau iepriekš izveidojis dažādas automašīnas, un šo pievienos savai kolekcijai. Viņš cer, ka, braucot pa pilsētu ar zaļo, koronavīrusam līdzīgo auto, cilvēki tiks it kā uzrunāti un viņu izpratne par Covid-19 bīstamību uzlabosies.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti