«Dzintara aplī» startēs sacīkšu automašīnas no vairākām valstīm

5.maijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē (BKSB) tiks dots starts trešajai "Dzintara aplis" sezonai un Latvijas čempionātam "Volgu" klasē. Sacensību dalībniekus un skatītājus sagaida ne tikai tradicionālās vēsturisko automobiļu autošosejas sacīkstes, bet arī vēsturisko automašīnu detaļu placis un spēkratu izstāde. Kvalifikācijas braucieni sāksies plkst.12, bet pirmais sacensību brauciens plkst.14.

Īpašs uzsvars pasākumā tiks likts uz lietderīga laika pavadīšanu visai ģimenei, tāpēc pašiem mazākajiem sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD), "Ghetto Family" un "Latvijas Gumijlēcēju klubu", tiks nodrošinātas dažādas izklaidējošas atrakcijas. Savukārt Biķernieku trases teritorijā norisināsies arī vēsturisko automašīnu izstāde un dažādi auto rezerves daļu tirdziņi.

Biķernieku kompleksās sporta bāzes (BKSB) direktors Normunds Lagzdiņš pavēstīja, ka šogad "Dzintara apļa" kausā sagaidāms liels skaits sacīkšu automašīnu no vairākām valstīm.

"Volgu" klasi šogad pārstāvēs ap 30 jau labi zināmie braucēji, kuru vidū būs arī 2013.gada uzvarētāji Antons Dolgopolovs, Andrejs Paupers, Normunds Dobums, kā arī šīs klases autosporta leģenda Valdis Belmers. "VAZ 1600" un "VAZ 1300" automašīnu klasē būs redzami 2013.gada uzvarētāji. Braucienos piedalīsies arī jauni sportisti no Latvijas, Lietuvas un Krievijas, kā arī autosporta leģenda Juris Dambis.

Kopumā "VAZ" klasi pārstāvēs ap 30 sporta automašīnu. Aizraujoši notikumi sagaidāmi arī "Formulu" klasē, kurā parasti karstākās cīņas norit starp latviešu un igauņu sportistiem – Induli Rukutu, Jaaku Kuulu, Andri Griķi un Ivaru Krūmiņu," stāsta Lagzdiņš.

5.maijā ikviens Rīgas Motormuzeja plašās ekspozīcijas aplūkotājs, uzrādot Motormuzeja ieejas kartes, bez maksas varēs apmeklēt "Dzintara aplis 2014" sacensības. Tāpat tie apmeklētāji, kuri uz sacīkstēm būs ieradušies retro automašīnās vai motociklos, pasākumu varēs apmeklēt bez maksas. Tāpat bez maksas sacensību pasākumu varēs apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam un pensionāri.

18. aprīlī BKSB notika "Dzintaru aplis" oficiālā treniņu diena.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Motori
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti