«Daugavas ceļš» pulcēs žiguļus

25.-27.jūlijā norisināsies pasākuma "VAZ Vasara 2014" brauciens "Daugavas ceļš", kura laikā gar Daugavu no Rīgas uz Pāterniekiem dosies ap 40 "VAZ" auto, informēja vazi.lv.

Brauciena "VAZ Vasara 2014", kas notiks 25.-27.jūlijā, maršruts vedīs visā Daugavas garumā maršrutā Rīga-Pāternieki cauri Latvijai.

Mērķis ir pulcēt "VAZ" markas automašīnu īpašniekus un parādīt, ka vecie automobiļi arī šodien ir pilnvērtīgi spēkrati, tai pašā laikā esot arī antīkas vērtības.

Starts tiks dots piektdien, 25.jūlijā, 8:00 pie Mangaļsalas mola Rīgā. Pirmā apstāšanās paredzēta jau pēc divām stundām plkst. 10:00 Zaķusalā pie Televīzijas torņa, kur paredzēts brauciena antīko spēkratu papildinājums. 12:00 un 16:00 plānotas automašīnu parādes Ogrē un Skrīveros.         

Sestdien, 26.jūlijā, ceļš vedīs caur Pļaviņām, Jēkabpili un Līvāniem līdz Daugavpilij, kur dalībnieki  apmeklēs Daugavpils skrošu rūpnīcu un dosies ekskursijā pa Daugavpils cietoksni. 27.jūlijā tiks mērots atlikušais ceļš līdz Pāterniekiem.

"Daugavas ceļa" noslēgumā automašīnu īpašnieki un viņu līdzbraucēji kartingu trasē varēs sacensties veiklībā, kā arī  pārbaudīt savas un savu spēkratu spējas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Motori
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti